Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji ideální polovinu rodinného domu s pozemky 3 593 m2 ve středočeské obci Krty.

Rodinný dům je částečně podsklepen, má jedno nadzemní podlaží a obytné podkroví. V přízemí je vstupní veranda, chodba se schody do sklepa a podkroví, kuchyně, spíž, pokoj, samostatné WC, koupelna a komora. V podkroví se pak nachází chodba, předsíň a dva pokoje. Na pozemku je pak také samostatná zděná garáž.

Okna domu jsou dřevěná špaletová, vytápění je lokální na tuhá paliva. Elektřina je zajištěna z připojení k veřejné síti, voda je z vlastní kopané studny a vrtu, navíc se v obci buduje obecní vodovod. Kanalizace je řešena vlastní jímkou.

Dům má pěknou polohu, nachází se na jižním okraji obce Krty, v klidném místě u lesa s výhledem do krajiny severním směrem. Přístup k domu je možný po místní asfaltové komunikaci. Zastávka vlaku je ve vzdálenosti 670m od domu. V příštím roce má být zprovozněna větší část dálnice D6 Praha - Karlovy Vary - Cheb, která urychlí příjezd např. z Prahy.

Pozemky k domu mají výměru celkem 3 593 m2, jedná se o pozemky st. 109/1, st109/3, st. 149, 235/1, 235/2, 235/3, 235/4, 235/5 a 235/6 v katastrálním území Krty.

V případě zájmu o další informace mne prosím kontaktujte ideálně e-mailem nebo prostřednictvím formuláře u inzerce.
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvyšší nabídce .

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek