Hledáte netradiční způsob bydlení či rekreace a láká Vás život na vodě? Nebo Váš život směřuje nezávislým a alternativním směrem? Právě pro takové zájemce si exkluzivně dovolujeme nabídnout ke koupi houseboat / mobilní dům k dokončení podle svých představ.

Objekt byl původně tankovací stanicí, nicméně před pár lety započala postupně přestavba na obytný prostor. Houseboat je nyní umístěn v přístavu v Praze 7 - Holešovicích. Užitná plocha je 45 m2 a v současné době tvoří dispozici velká obytná místnost o výměře 25,2 m2, menší pokoj o výměře 8,8 m2, technická místnost o výměře 4,7 m2, toaleta se sociálním zařízením o výměře 1,7 m2, komora o výměře 1,2 m2 a chodba o výměře 3,4 m2. Dispozici a výměru místností lze v rámci úprav a dokončení měnit, do původního objektu byla osazena okna, ale i jejich umístění lze jednoduše přizpůsobit. Původní tloušťka plechu byla 1 cm, před samotným prodejem bude ještě aktuální tloušťka zkontrolována, aby byla splněna podmínka pro umístění na vodě (tloušťka musí být 3 mm).

Samotná obytná část stojí na železném pontonu o rozměrech 18,7 m x 4,5 m a celkově je tak výměra houseboatu téměř 85 m2. V neobytné části (přední terase) je možné vybudovat posezení nebo třeba i zapuštěný malý bazén či vířivku.

V rámci obytné části byla rozvedena elektřina, připraven odpad a rozvody vody. V podpalubím prostoru jsou umístěny 3 nádrže na vodu, každá o objemu 1000 litrů. Další je v současné době umístěna na střeše, ale i tuto plochu (terasu) je možné nechat přebudovat k dalšímu využití (posezení, vířivka, případně prostor pro spaní či umístění solárních panelů apod.).

Jedná se čistě o obytný houseboat, bez motoru, pro případný přesun v rámci lodní přepravy je nutné využít odtah.

S koupí houseboatu je spojena i možnost přepisu kotvícího místa, jehož pronájem stojí měsíčně 3.000 Kč + DPH.

V případě zájmu je možné budoucímu majiteli zajistit návrh designu interiéru od oceňovaného architektonického studia.

Pokud hledáte netradiční způsob bydlení či rekreace a láká Vás život na vodě či Váš život směřuje nezávislým a alternativním směrem, může být pro Vás tento typ bydlení tím pravým.

Pro domluvení prohlídky či v případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
2059060.png
2054329.jpg
2054332.jpg
2054333.jpg