Nabízíme do prodeje prostornou bytovou jednotku 2+1 s vlastní garáží a s možností vybudování další obytné místnosti -mezonetu, která se nachází ve zděném bytovém domě ve městě Vodňany.

Tento byt je ve vlastnictví soukromé osoby a nachází se ve třetím nadzemním patře zděného bytového domu. Jeho dispozice je 2+1 a zahrnuje garáž a půdní prostor, který je možné v budoucnu využít k bydlení. Nedávno byly obnoveny elektrické a vodovodní rozvody, byla instalována plastová okna a nové dveře. Pro pohodlné vytápění byt disponuje vlastním elektrokotlem.

Kuchyně nabízí dostatek místa pro jídelní kout. Obývací pokoj a ložnice, jsou světlé, neprůchozí a prostorné, což zajišťuje dostatek soukromí v bytě.
Koupelna je prostorná a díky střešnímu oknu poskytuje dostatek světla. WC je samostatné.

K této bytové jednotce náleží také garáž umístěná v přízemí domu a půda pro další úložný prostor nebo pro vybudování další obytné části. Dále podíl na společných prostorách a pozemcích.

Město Vodňany je ideálním místem k životu s bohatou občanskou vybaveností, která zahrnuje školy, školky, obchody, restaurace a veškeré potřebné služby. Město má také krásnou přírodu a je obklopeno malebným venkovem, což nabízí možnosti pro aktivní životní styl a relaxaci.Sportovní vyžití a přírodní krásy můžete objevovat v blízkém okolí Vodňan.

Pro více informací o této bytové jednotce 2+1 s garáží a celkové užitné ploše 89,8 m2 v ulici Dr. Hajného, Vodňany, neváhejte kontaktovat přímo makléře zakázky.

Rádi Vám poskytneme další informace a uspořádáme pro Vás prohlídku bytu.
Půdorysy a výměry jsou orientační.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
2064775.jpg
2064776.jpg
2064777.jpg
2064778.jpg
2064779.jpg