Prodáváme rozlehlou nemovitost v Nepravidelné ulici na Praze 10 – Štěrboholy. Dům aktuálně slouží ke komerčním účelům, sídlí zde televizní a filmové studio Holly. Nemovitost má ale velký investiční potenciál a byla by škoda nabízet ji pouze jako komerční objekt.

Snadnou úpravou dispozic a rekonstrukcí lze totiž celý objekt proměnit v soubor tří řadových rodinných domů, z nichž každý bude mít svůj samostatný vchod, zahradu a terasu.

Budova má užitnou plochu přes 1 000 m2 na pozemku o rozloze 1 046 m2, nachází se zde dvě garáže. K domu náleží terasa s venkovním posezením a zahrada.

Na přilehlém pozemku jsou 3 parkovací plochy – jedna před budovou, druhá za budovou a třetí v zadním uzavíratelném traktu objektu. S pomocí šikovného zahradního architekta lze přilehlé prostory proměnit na komunitní prostranství se stromy a zelení, bazénem, dětským koutem, altánem či místem pro grilování.

Celý objekt leží v příjemné rezidenční oblasti rodinných domků. Hned u domu je autobusová zastávka MHD, v okolí veškerá občanská vybavenost, nedaleko nákupní středisko EUROPARK. Na procházky se můžete vydávat k místnímu rybníku Slatina, kolem nějž vedou dvě cyklostezky. Z místa budete mít perfektní napojení na Pražský okruh a dálnici. Výhodou je rychlé spojení do centra města!

V případě zájmu se na mě neváhejte obrátit. Rád zodpovím veškeré vaše dotazy a pozvu vás na prohlídku.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
2127102.jpg