Pronájem bytu 1+kk v Hrotovicích

Nabízím k pronájmu nově zrekonstruovaný byt dispozice 1+kk o výměře 22 m² na ulici 1. máje 279 v Hrotovicích. Byt je kousek od centra, současně i blízko koupaliště a přírody jako součást cihlového rodinného domu, ale má samostatný vchod z ulice.

Byt je nově zrekonstruován, zatím v něm nikdo nebydlel, nabízí se jako nevybavený. V kuchyňském koutu v moderní lince do tvaru písmene L je k dispozici indukční deska, elektrická trouba, digestoř, lednice a granitový dřez. Za menší chodbou s úložnými prostory je prostorná koupelna s vanou a WC, vše doplněno moderní sanitární technikou.

Byt je k dispozici okamžitě, přímo před bytem je možné parkovat na parkovacím stání na ulici. Veškerá občanská vybavenost, restaurace, hotel, obchody a další základní vybavenost je do 2 minut pěšky. Na centrálním náměstí je i autobusové nádraží.

Podmínky nájemného:
• Nájemné: 6 000 Kč měsíčně
• Energie: 2 500 Kč
• Vratná kauce: 10 000 Kč
• Služby realitní kanceláře: 12 000 Kč

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo vybrat nájemníka na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
2098443.jpg
2098444.jpg