V přímém zastoupení majitele nabízíme možnost koupě rodinného domu se zahradou v krásné vinařské obci Strachotín, v samé blízkosti Pálavy na jihu Moravy.

Jedná se o řadový dům v klidné ulici s dispozicí 3+1 o celkové podlahové ploše cca 125m2. Dům je cihlový, částečně podsklepený se sedlovou střechou.

Celková zastavěná plocha domu včetně dvora je 587m2. Dvůr je v tuto chvíli využíván jako zahrada. Je zde však možnost jej dle platného územního plánu využít pro stavbu rodinného domu.

Dům je v původním, ale dobrém technickém stavu. Ihned obyvatelný, ale nabízí se zde prostor pro rekonstrukci a novému majiteli tak dává možnost si dům upravit, dle jeho představ.

Je napojený na veškeré inženýrské sítě jako elektřina, dálkový vodovod, kanalizace a plyn. O vytápění v domě se stará plynový kotel a ohřev vody zajišťuje elektrický boiler.

V tuto chvíli není zpracován PENB, proto uvádíme třídu G.

Obec Strachotín se nachází v okrese Břeclav, leží v těsné blízkosti Novomlýnských nádrží a přibližně 15km od Mikulova. Tato nabídka je vhodná jak pro ty zájemce, kteří hledají klidné bydlení na jihu Moravy, nebo i případně pro ty, kteří hledají investiční příležitost v této lokalitě.

Více informací a termín prohlídky s Vámi rád dohodnu po telefonické domluvě.

REMAX Brno