Veškeré informace naleznete na www.parcely-velke-prilepy.cz

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemky v obci Velké Přílepy o různých velikostech. Můžete si vybrat svou vysněnou parcelu ze škály od 821m2 do 1013m2.

Přístup k pozemkům zajištěn pohodlně po nově vybudované komunikaci ze zámkové dlažby. K pozemkům jsou rovněž zavedeny veškeré inženýrské sítě, a to rozvod elektřiny i plynu (rozvodná skříňka u každé parcely), gravitační kanalizace splašková i dešťová, vodovodní přípojka i optický datový kabel. Parcely jsou tak kompletně zasíťovány a sítě zkolaudovány vč. přístupové komunikace.

V rámci územních regulativ lze na pozemcích postavit rodinný dům o max. 2 nadzemních podlažích se sedlovou, valbovou či polovalbovou střechou. Maximální zastavitelnost parcel činí 20% a v případě zájmu lze postavit i vícegenerační dům se třemi bytovými jednotkami.

Nově vznikla obslužná komunikace propojuje ulici Podmoráňskou a ulici Pražskou. V blízkosti stavebních parcel bude vybudováno obchodní centrum s občanskou vybaveností.

V obci Velké Přílepy naleznete mateřskou i základní školu, restaurace, kino, vinný sklípek, poštu, knihovnu i obchod s potravinami. Cesta do Prahy autem cca 15 minut. Přímé autobusové spojení Velké Přílepy - Praha 6 Bořislavka cca 18 minut.

Koupi pozemku lze financovat pomocí hypotečního úvěru, jež Vám taktéž pomůžeme výhodně zařídit.

Spolupráce s konkurenčními realitními makléři vítána.

Pro více informací nás kontaktujte telefonicky či emailem.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
2157916.jpg
2157917.jpg
2157913.jpg
2157918.jpg