Hledáte prostorný byt s vlastní zahradou v klidné části Slezské Ostravy?
Nabízím Vám poslední ze tří kompletně zrekonstruovaných mezonetových bytových jednotek.
S vlastní zahrádkou, dvěma terasami a parkovacím stáním pro dvě auta.

Tato okouzlující moderní bytová jednotka o dispozici 4+kk má výměru 120 m2.
V přízemí Vás hned při vstupu do bytu okouzlí krásně prosvětlený prostor haly s vysokým stropem a se schodištěm, pod kterým se nachází úložný prostor. Po levé straně je umístěna ložnice s vlastním vstupem do hlavní koupelny, která je přístupná i z haly. Prostorný obývací pokoj je propojený s kuchyní. Z každé místnosti se dá vyjít ven na terasu.
V patře jsou dva podkrovní pokoje a koupelna s vanou se samostatným vstupem. Nakonec technická místnost, která může sloužit jako úložný prostor, je tam umístěn chytrý a úsporný, kondenzační plynový kotel. Bytová jednotka má své chytré rekuperační zařízení, s možností ovládání skrz aplikaci. Je možné doinstalovat klimatizaci, tepelné čerpadlo či fotovoltaiku. Podél každého pokoje a na půdě je nízký úložný prostor.

Bytová jednotka záměrně není dokončena, nový majitel má tedy naprosto jedinečnou šanci dotvořit si byt podle svých vlastních představ. (Na fotografiích použit virtuální homestaging.)
Pro zjednodušení dotvoření bytu stávající majitel vše perfektně připravil - datové rozvody, příprava na kamerový či zabezpečovací systém a led páskové osvětlení. Datové rozvody jsou vyvedeny i na kamerový systém exteriéru budovy pro každý byt samostatně. V obývacím pokoji se nachází elektrický krb, který krásně podtrhuje domácí atmosféru. V přízemí domu je podlahové vytápění a v patře jsou radiátory.

Z každé strany domu jsou u bytové jednotky dvě terasy. Jak ze strany vstupních dveří, tak ze zahrady. K bytu patří dvě parkovací stání. Vše je již zahrnuto v kupní ceně.
Pokud budete chtít pomoci s dokončením interiérových prací bytové jednotky, můžeme Vám nabídnout hned několik možností a umíme je zahrnout i do hypotéky.

Původní cihlové stavení je po kompletní rekonstrukci (nové rozvody vody, elektřiny, topení), vše původní je patřičně ošetřeno a nové kvalitně zpracováno. Budova nyní splňuje třídu B průkazu energetické náročnosti (PENB) - tj. velmi úsporná. Fasáda domu i nová střecha je zateplená, okna jsou plastová s trojsklem - střešní okna mají přípravu na dálkové ovládání. Střešní okno ve vstupní hale již na dálkové ovládání je. Dokončovací práce na domě stále probíhají.
Bytová jednotka je samostatně zapsaná v katastru nemovitostí.

Umístění bytu je ideální pro mladou rodinu s dětmi, dětské hřiště je hned za domem. S perfektní dostupností do centra. Veškerá občanská vybavenost je přímo ve městě. Nedaleko bytu se nachází dopravní uzel Hranečník, Slezkoostravský hrad, ZOO, halda Ema, cyklostezka, Lidl a KouPark.
V případě vícero zájemců, majitel upřednostní nejlepší obdrženou nabídku.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
2157892.jpeg
2157893.jpeg
2157901.jpeg
2157894.jpeg
2157895.jpeg
2157899.jpeg
2157896.jpeg
2157879.jpeg
2238243.jpg
2157887.jpg
2157888.jpg
2157889.jpg
2157890.jpg
2157902.jpeg
2157903.jpeg