Nově vám k prodeji nabízíme nadstandardně klidný, velký pozemek v lukrativní lokalitě, nedaleko skiareálu Monínec.

Jedná se o soubor dvou pozemků o celkové velikosti 4.071 m2. První z nich (2.071 m2) je dle územního plánu určen pro stavbu rodinného domu. V našem případě se však nemusí jednat jen o jeden, ale o více domů. V tomto území je totiž zastavitelnost až 30%. Druhý pozemek (2.000 m2) je aktuálně vedený jako ,,orná půda'' a přímo navazuje na obytnou zástavbu. Aktuálně se tedy jedná o pozemek, který slouží jako zahrada a má potenciál do budoucna.

Na parcele je zavedena elektřina a vodu zde zajišťuje kopaná studna. Případný odpad bude budoucí majitel řešit septikem nebo jímkou. Jsou zde také vyřešena veškerá povolení týkající se sjezdu z obecní komunikace. K pozemku má také stávající majitel k dispozici projekt na hrázděný dům.

Samotný pozemek se nachází na lukrativním a klidném místě, na konci malé obce Divišovice, nedaleko Sedlece - Prčice. Ze samotného pozemku je panoramatický výhled do okolní krajiny a na sjezdovku Monínec. Pozemek tak poskytuje unikátní příležitost pro ty, kteří hledají klidné místo pro bydlení nebo únik z velkoměsta. Ani pro občanskou vybavenost nebudete muset daleko, ve dvou kilometrech vzdálených Prčicích totiž naleznete mateřskou i základní školu, obchod nebo třeba restauraci.

Milovníci turistiky a zimních sportů jistě ocení nedaleký skiareál Monínec, který návštěvníkům krom klasického lyžování nabízí například snowpark, lyžařskou školu, wellness nebo ubytování v místním hotelu.
Příznivci golfu si zas oblíbí 10 kilometrů vzdálené hřiště Čertovo břemeno.

Jestli tedy hledáte místo s potenciálem, kde začnete realizovat své sny, tak tohle je to pravé.
Přijďte se o kvalitách tohoto pozemku přesvědčit na prohlídku. Těšíme se na vás.


V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce dle preferencí majitele.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
2181006.jpeg
2181009.jpeg
2181010.jpeg
2181012.jpeg
2181013.jpeg
2181016.jpeg
2181017.jpeg
2181015.jpeg