Novinka na prodej v Českém Brodě!

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme dům přímo v centru města, který báječně naplňuje jak potřebu bydlení, tak potřebu investice do nemovitostí.
Najdete jej uprostřed Českého Brodu v Jungmannově ulici.

Dům, který je určený k celkové rekonstrukci, může sloužit v základní variantě se třemi pokoji a kuchyní jako nový domov pro rodinu. Nicméně stejně tak může být zajímavý i pro investora, neboť každé podlaží přímo vybízí k realizaci malometrážního bytu. Spoustu místa k tomu nabízí též půdní prostor.
V lokalitě nelze mít dle územního plánu činžovní dům, takže legálním maximem mohou být 3 bytové jednotky.

Kromě zmiňovaných obytných prostor je stavba podsklepena a nabízí též spoustu úložného místa v praktických výklencích. Malá zahrádka, na kterou je přímý vstup jak z chodby, tak z kuchyně v přízemí, se dá využít pro posezení a též pro pěstování základních pochutin a bylinek pro vaření. Najdete na ní dokonce studnu!

Umístění domu je přesně takové, jaké byste si přáli: Jen co přejdete silnici, jste v srdci Českého Brodu - náměstí s radnicí, poštou, stavebním úřadem, lékaři.... je z domu vzdáleno ani ne minutu chůze. A na nádraží dojdete za dalších šest minut.

Ve městě je skutečně plná občanská vybavenost, v blízkosti domu naleznete kromě širokého spektra obchodů a služeb též hromadu škol (MŠ, ZŠ i SŠ). Město dále oplývá i spoustou volnočasových aktivit kulturních i sportovních.

Významnou devizou Českého Brodu je vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy. Doba jízdy vlakem je od 22min (spěšný vlak) do 37min (osobní), vlaky jezdí ve špičce po 15 minutách (mimo špičku a o víkendech co 30 minut).
Autem dorazíte za 25 min na Černý Most.

Zavolejte, rádi vám vše ukážeme naživo. Těšíme na vás!
Spolupráce s ostatními realitními makléři je vítána a podporována!

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno