Krupka
| Číslo nabídky: 428438 | Plocha užitná: 234 | Kategorie: Domy |
| Typ: Prodej | Počet podlaží: 3 | Plyn: plynovod |
| Jednotka: za nemovitost | Odpad: kanalizace | Voda: vodovod |
| Elektřina: 230 V | Stav objektu: Velmi dobrý | Budova: Cihlová |
| Doprava: vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus | Energetický štítek: G | Kód nabídky: NP07391 |
Hledáte dům, kde bude mít každý člen rodiny dostatek prostoru a soukromí?
Tento dům nabízí více než klasické bydlení – umožní vám vytvořit domov přesně podle vašich potřeb, ať už jako prostorné rodinné bydlení nebo dvougenerační dům.
Ve 2. nadzemním podlaží se nachází zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1, který je ihned obyvatelný. Další prostory v domě nabízí možnost rozšíření – například vytvoření dalšího bytu pro starší děti, rodiče nebo hosty.
Přízemí domu lze upravit na plnohodnotné bydlení (např. 2+1), což dává ideální příležitost pro dvougenerační uspořádání nebo kombinaci bydlení a práce z domova.
Dům má také půdní prostor, kde je možné vybudovat další bytovou jednotku.
Součástí je zahrada, kde si děti mohou hrát, a zázemí v podobě kolny a sklepa pro uskladnění věcí. Parkování je možné přímo před domem.
✔ klidné bydlení s dostatkem prostoru
✔ možnost dvougeneračního bydlení
✔ potenciál do budoucna (další byt)
✔ ihned obyvatelná část domu
Tento dům je ideální pro rodinu, která hledá dlouhodobé bydlení s možností růstu a přizpůsobení podle životní situace.
Rád vám ukážu všechny možnosti osobně, stačí jen zavolat.