Nabízíme k prodeji byt o dispozici 1+1 s obytnou plochou 48 m², ke kterému náleží sklep o velikosti 5,3 m². Byt se nachází v suterénu prvorepublikového cihlového domu v ulici Nad Kajetánkou 10, Praha 6 – Břevnov.
Dispozice bytu nabízí samostatný pokoj(ložnici), kuchyň dosti prostorná i pro obývací zónu, předsíň, koupelnu s vanou a samostatné WC. Byt je klidný a nabízí možnost úprav či rekonstrukce dle vlastních představ. Byt je v původním stavu. Nemovitost může být vhodná jak pro vlastní bydlení, tak i jako investice k pronájmu.
Velkou předností je velmi žádaná lokalita Prahy 6 – Břevnov, která je známá svou příjemnou atmosférou a množstvím zeleně. Pro chvíle odpočinku jsou v okolí oblíbená místa jako park Ladronka, Obora Hvězda nebo Břevnovský klášter s krásnou klášterní zahradou.
V místě je výborná občanská vybavenost a dobrá dostupnost MHD.
Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem. Na bytě nevázne žádné zástavní právo.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
3229152.png
3228988.jpg
3228922.png
3228975.png
3228938.png
3228941.png
3229187.png