Praha , Praha 6
| Číslo nabídky: 440359 | Plocha užitná: 95 | Kategorie: Byty |
| Podlaží umístění: 6 | Typ: Prodej | Počet podlaží: 7 |
| Podkategorie: 2 + 1 | Jednotka: za nemovitost | Stav objektu: Velmi dobrý |
| Budova: Cihlová | Vlastnictví: Osobní | Energetický štítek: G |
| Kód nabídky: NP00318 |
Nabízíme k prodeji elegantní byt 2+1/možné 3 + 1/ v prestižní části pražské Bubenče, který v sobě spojuje atmosféru první republiky, velkorysý prostor a nádherné výhledy. Byt se nachází ve vyšším podlaží a z oken obou hlavních pokojů se otevírá ničím nerušený pohled na Pražský hrad a okolní zeleň.
Interiér si zachoval původní charakter typických bubenečských bytů ze 30. let – vysoké stropy, široké dvoukřídlé dveře, prostorné místnosti a krásné původní parkety ve velmi zachovalém stavu. Díky velkým oknům je celý byt mimořádně světlý a vzdušný.
Dispozici tvoří reprezentativní vstupní hala s úložným prostorem, dva prostorné pokoje, samostatná kuchyně s jídelnou a vstupem na balkon orientovaný do klidného vnitrobloku, koupelna s vanou, oddělené WC, komora a praktická špajz s původní vestavěnou lednicí – krásným autentickým detailem doby.
Byt je ve velmi udržovaném stavu. V pokojích jsou původní dubové parkety, v koupelně, na WC a pod kuchyňskou linkou dlažba. Elektroinstalace je vedena v mědi, okna jsou plastová.
Tato nemovitost nabízí jedinečnou příležitost vytvořit si stylové bydlení v jedné z nejžádanějších pražských lokalit. Bubeneč je známý svou prvorepublikovou architekturou, množstvím zeleně, výbornou občanskou vybaveností i rychlou dostupností centra města.
Byt osloví milovníky prostoru, světla a autentické atmosféry staré Prahy.