Dovolujeme si Vám nabídnout pěkný byt 3+kk se skvělými výhledy do zeleně, který se nachází v žádané lokalitě přímo u Ďáblického háje. Kromě lesa za okny jistě oceníte i plnou občanskou vybavenost - školy, školku, koupaliště, obchody a především metro v těsné blízkosti domu.

Byt je umístěn ve 3. nadzemním podlaží panelového domu v ulici Jelínkova, je v dobrém technickém stavu, přičemž zděné jádro vč. samotné koupelny a kuchyňské linky prošlo rekonstrukcí před více než 15 lety. Celková plocha bytu činí 62,30 m² včetně sklepa. Každé okno nabízí uklidňující výhledy do zeleně, přičemž dvě z nich směřují přímo do zmíněného přilehlého lesa - Ďáblický Háj. Vytápění je ústřední dálkové. Ohřev vody je řešený vlastním průtokovým ohřevem. Pro lepší představu o dispozici je ve fotogalerii půdorys bytu.

Panelový dům je po revitalizaci, disponuje výtahem, má zateplenou fasádu a plastová okna. Průkaz energetické náročnosti budovy uvádí úspornou třídu C. Ve společných částech domu mohou obyvatelé využívat kočárkárnu, kolárnu a dvě sušárny. Veškeré informace ohledně poplatků, fondu oprav, stanov SVJ a dalších budou k dispozici při prohlídce bytu.

Ulice Jelínkova a především samotné umístění domu připomíná spíše klidnější vnitroblok než klasické sídliště. Parkování pro rezidenty je možné na modré zóně za 600 Kč měsíčně.

Dovolujeme si upozornit, že v případě více vážných zájemců může být nemovitost prodána nejlepší nabídce. Prohlídky se budou konat po předchozí telefonické či písemné dohodě.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
3531359.jpg
3531363.jpg
3531365.jpg
3531351.jpg
3531355.jpg
3531352.jpg
3531353.jpg
3531343.jpg