RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej jedinečného stavebního pozemku 3382 m2

Nedostupné, nevolat

Bukovinka

V exkluzivním zastoupení majitele nabízím k prodeji stavební pozemek pro náročnějšího klienta o výměře 3382 m2 v obci Bukovinka.

Jedná se o pozemek v jedinečné lokalitě, jenž je v bezprostřední blízkosti lesa a místní hájovny. Na ostatních pozemcích v této lokalitě obce již nelze stavět.

Popis pozemku:
- obdélníkový tvar, šíře 30 m, v mírném svahu

Dle platného územního plánu se jedná o stavební pozemek s inženýrskými sítěmi. K pozemku je vypracován projekt na stavbu rodinného domu.

Obec Bukovinka se nachází v malebné přírodě Moravského krasu v okrese Blansko nedaleko městyse Jedovnice, které je vyhledávanou lokalitou pro rekreaci. V Bukovince žije necelých 600 obyvatel a vyniká dobrou dopravní dostupností do Blanska, Vyškova i Brna. Je zde zachován ráz menší klidné obce s širokou občanskou vybaveností.

16 km od Bukovinky je městys Jedovnice, jenž je střediskem rekreace, turistiky a vodních sportů.
Tato lokalita je dosud prakticky nedotčena civilizací, což umožňuje přežití mnoha unikátním botanickým druhům a hnízdění vodního ptactva. Lesy navazující na rekreační oblast jsou proslulé bohatstvím hub. Na březích rybníka Olšovec si přijdou na své i milovníci sportovního rybaření a vodních sportů.

Hledáte-li pozemek, na kterém byste si mohli postavit prostorný dům v klidné lokalitě, neváhejte mě kontaktovat.
Ráda Vám sdělím více, těším se na Vás !

Číslo nabídky:254768Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2
Voda:Zdroj pro cely objektElektřina:230 V
Doprava:Silnice, MHD, Autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.