RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku k bydlení, 7808m2

Nedostupné, nevolat

Nesovice

V přímém zastoupení majitele nabízím možnost koupě pozemku určeného pro výstavbu rodinných domů. Pozemek se nachází v obci Nesovice přibližně 5km od Bučovic.

Celková výměra a pozemku je 7808m2, a dle územního plánu je určený k výstavbě rodinných domů. Inženýrské sítě jako vodovod a kanalizace vzdáleny cca 80m od pozemku, elektřina je pak na hranici. Parcela je mírně svažitá s výhledem do okolí a na nedaleký zámek.

Obec Nesovice má výbornou dostupnost do cca 5km vzdálených Bučovic a Brna autem, vlakem i pomocí integrovaného systému autobusem.

V obci se nachází mateřská i základní škola s tělocvičnou, restaurace, potraviny, kadeřnictví, auto servis a mnohé další. Kompletní občanská vybavenost potom v blízkých Bučovicích.

Nabídka je určena jak pro náročnější klienty, kteří hledají velký pozemek, tak i pro investory k vybudování několika rodinných domů.

Více informaci a termín prohlídky s Vámi rád proberu po telefonické domluvě.

Číslo nabídky:258922Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2
Odpad:KanalizaceDoprava:Vlak, Dalnice, Silnice, Autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.