RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku k bydlení 1000m2,

Nedostupné, nevolat

Nesovice

V přímém zastoupení majitele nabízím možnost koupě pozemku o výměře cca 1000m2 určeného pro výstavbu rodinného domu. Pozemek se nachází v obci Nesovice přibližně 5km od Bučovic.

Jedná se o jeden velký pozemek, o celkové výměře 7808m2, který bude rozdělen na 4-5 menších pozemků na základě budoucího geometrického plánu, který bude vypracovaný na náklady majitele. Vzhledem k tomu, že geometrický plán v tuto chvíli není zpracovaný, je zde možnost výměru jednotlivých pozemků před zaměřením upravit dle potřeby zájemců. Inženýrské sítě jako vodovod a kanalizace vzdáleny cca 80m od pozemku, elektřina je pak na hranici. Parcela je mírně svažitá s výhledem do okolí a na nedaleký zámek.

Obec Nesovice má výbornou dostupnost do cca 5km vzdálených Bučovic a Brna autem, vlakem i pomocí integrovaného systému autobusem.

V obci se nachází mateřská i základní škola s tělocvičnou, restaurace, potraviny, kadeřnictví, auto servis a mnohé další. Kompletní občanská vybavenost potom v blízkých Bučovicích.

Nabídka je určena jak pro náročnější klienty, kteří hledají velký pozemek, tak i pro investory k vybudování několika rodinných domů.

Více informaci a termín prohlídky s Vámi rád proberu po telefonické domluvě.

Číslo nabídky:259254Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2
Doprava:Vlak, Dalnice, Silnice, Autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.