RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej stavebního pozemku 635 m2, Ždánice

Nedostupné, nevolat

Ždánice

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízím k prodeji stavební pozemek o výměře 635 m2 ve městě Ždánice. Uliční šíře pozemku je 10 m, délka 58 m.
Pozemek se nachází ve stávající řadové zástavbě na konci klidné ulice a dle aktuálního územního plánu je určen k výstavbě řadového rodinného domu.
K pozemku má majitel zpracovanou projektovou dokumentaci a vydané stavební povolení (společný územní souhlas) MěÚ Ždánice. Velkou výhodou je, že můžete ihned stavět podle tohoto ohlášeného stavebního záměru, který je pro stavbu: RD vč. přípojky vody, plynu, kanalizační přípojky, opěrné stěny, skladu zahradního nábytku, venkovních úprav a zpevněných ploch.
Stavební projekt je na moderní dvoupatrový řadový dům 4+kk. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, chodba, šatna, koupelna, wc. V 1. patře pak 2 prostorné dětské pokoje, ložnice, koupelna, wc. Půdorys RD má rozměry 8,5 x 9,3-10 m (mírný kosočtverec). Z délky pozemku 58 m je rovina cca 20 m. Plánovaná zastavěná plocha RD je 81 m2, navazuje dvůr za domem 81 m2 (9x9m) a terasa v patře cca 40 m2.
Inženýrské sítě se nacházejí na pozemku (kanalizace veřejná). Hlavní příjezdová komunikace je asfaltová. Z druhé strany pozemku je cesta po zatravňovací dlažbě.
Na pozemku již majitel investoval částku 450,000 Kč (terénní úpravy, část opěrné stěny, základy pro sklad zahradního nábytku, projekt).
Malebné městečko Ždánice se rozprostírá v kopcovité krajině na úpatí Ždánického lesa v okrese Hodonín. Obklopují ho lesy, pole, sady a vinohrady. Je zde krásná příroda, ticho a klid. Ve městě Ždánice žije cca 2600 obyvatel a vyniká dobrou dopravní dostupností do Brna (35 km), Vyškova, Kyjova. Město disponuje veškerou občanskou vybaveností (ZŠ, MŠ, pošta, lékař, obchody).
Hledáte-li pozemek, na kterém byste si mohli postavit dům v klidné lokalitě, neváhejte mě kontaktovat. Ráda Vám představím celý projekt. Doporučuji Vám osobní prohlídku, ať můžete poznat kouzlo této krásné lokality. Těším se na Vás!

Číslo nabídky:266549Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 V, 400 VDoprava:Silnice, Autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.