RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku Sobotovice, 1853m2

Nedostupné, nevolat

Sobotovice

Ve výhradním zastoupení majitele představuji krásný stavební pozemek o celkové výměře 1853m2 v obci Sobotovice.
Pozemek je situovaný na konci obce v nově vzniklé zástavbě. Parcela je obdélníkového tvaru s uliční šíří cca 34m a délkou cca 52m. Veškeré inženýrské sítě jsou přímo na hranici pozemku. Dle platného územního plánu je pozemek určený pro bydlení v rodinných domech.
Díky své dispozici a velikosti je možné na pozemku postavit jak samostatný rodinný dům nebo prostorný dvojdomek případně i za určitých okolností dva samostatné rodinné domy.
Obec Sobotovice je vzdálena přesně 16km od samého centra Brna. Dojezdová doba ze Sobotovic do Brna je přibližně 15minut. V obci se nachází mateřská škola, obchod, restaurace, sběrný dvůr, sokolovna. Veškerá občanská vybavenost potom v nedalekých Židlochovicích, Hrušovanech u Brna nebo Rajhradě.
Pokud hledáte klidné místo pro stavbu svého vysněného domu s výbornou dostupností do Brna, neváhejte mne kontaktovat pro více informací a sjednání termínu prohlídky.

Číslo nabídky:268077Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2
Odpad:KanalizaceVoda:Dalkovy rozvod
Doprava:Dalnice, Silnice, Autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.