RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1286 m2, Pozořice

Nedostupné, nevolat

Pozořice

Hledáte slunný pozemek pro stavbu Vašeho vysněného rodinného domu se zahradou na klidném místě, s výbornou dostupností na D1? K tomu se všemi inženýrskými sítěmi na pozemku, zkolaudovanými přípojkami, kdy můžete ihned žádat o stavební povolení?

V tom případě pro Vás mám, ve výhradním zastoupení majitele jedinečný stavební pozemek v obci Pozořice o celkové výměře 1286 m2. Pozemek je dle platného územního plánu určen k výstavbě samostatného rodinného domu. Lze stavět RD, který může mít až 3 bytové jednotky.

Parcela s uliční šíří cca 22 m se nachází na slunném a klidném místě, na okraji Pozořic směrem do Kovalovic. Pozemek je rovinatý, pravidelného obdélníkového tvaru (22 m x 58 m). Zahrada Vašeho budoucího RD orientována ideálním jihozápadním směrem.

Inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina) se nacházejí přímo na pozemku. Hlavní příjezdová komunikace je asfaltová. Dále je počítáno s příjezdovou cestou za pozemkem (parcela o výměře 251 m2 s věcným břemenem cesty) – stejně to tak mají i okolní sousední rodinné domy.
Pozořice jsou městys v okrese Brno-venkov v jihomoravském kraji. Leží asi 15 km východně od Brna.

Pozořice jsou východiskem k návštěvě přírodního parku Říčky a chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Nedaleko leží také slavné slavkovské bojiště. Červenobílý pozořický kostel Nanebevzetí Panny Marie je dominantou krajiny.

Občanům slouží obecní úřad s matrikou a stav.úřadem, obecní policie, obecní knihovna, pošta, zdrav.středisko se 7 lékaři, základní, mateřská, umělecká škola, a několik restaurací. Navíc dům s pečov. službou, kult. zařízení, sokolovna a fotbalové hřiště.
Dopravní dostupnost autem nebo IDS JM kraje. Dálniční přivaděč Rohlenka u Tvarožné je vzdálen 5 km a Holubice 2 km.

V případě více zájemců bude prodáno lepší nabídce. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Zaujal Vás tento pozemek?
Zavolejte mi pro více informací a sjednejte si termín prohlídky ještě dnes.
Těším se na Vás!

Číslo nabídky:270435Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Doprava:Dalnice, Silnice, MHD, Autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.