RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej hrubé stavby 205 m2, Černá Hora

Nedostupné, nevolat

Černá Hora

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi hrubou stavbu luxusního bungalovu na rovinaté parcele o výměře 1 210 m2 v klidné části Městysu Černá Hora.

Zahájená výstavba moderní, nízkoenergetické novostavby bungalovu o dispozici 5+kk s garáží splňuje všechny požadavky na energetickou náročnost a díky zrcadlovému zastřešení terasy i vchodu do domu se ze základního obdelníkového tvaru stává nevšední stavba.

V kupní ceně je zahrnuta slunná parcela, základová deska včetně IS a výstavba hrubé stavby včetně vazníků, což novému majiteli v případě jeho zájmu, umožňuje i drobné úpravy interiérových příček a především pak zařízení si interiéru dle svých vlastních potřeb, požadavků i standardů.

Pro výstavbu domu jsou navrženy nejmodernější technologie, cihly Heluz, velkoformátové skleněné plochy se zapuštěnými profily, předokenní žaluzie, celoplošné podlahové vytápění, rekuperace, tepelné čerpadlo, nadstandardní tepelná izolace.

Výstavba není developerským projektem, není v satelitní výstavbě a sousedící dům ,který je navržený identicky, patří zhotoviteli - prodávajícímu, a proto nehradíte daň z nabytí nemovitosti, ale pouze z kupní ceny pozemku.

Zastavěná plocha stavby 205 m2
Užitková plocha bez teras včetně garáže 173 m2
Užitková plocha terasy 35 m2

Městys Černá Hora nabízí kompletní občanskou vybavenost, dětská hřiště, školky, školy, lékařské středisko, restaurace i sportovní a zábavní centra včetně velkého množství volnočasových aktivit pro děti i dospělé, nevyjímaje zázemí Černohorského pivovaru, který nabízí relaxační centrum s léčivými procedurami.

Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma.

Číslo nabídky:276000Plocha užitná:208
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:Plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:Kanalizace
Voda:Dalkovy rozvodElektřina:230 V
Stav objektu:Ve vystavbe (hruba stavba)Topení:Ustredni - plynove
Budova:CihlovaVlastnictví:

Osobni

Doprava:Silnice, Autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.