RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej hotelu, 300 m2, Rudoltice

13 790 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Rudoltice

Nabízíme k prodeji lukrativní soubor pozemků ke komerční nebo privátní výstavbě v místě bývalého honosného zámku s pozůstalou barokní třípatrovou věží na vrcholu Zámecké hory u Lanškrouna ve výšce 435m n.m. s výhledem do okolní krajiny. Obnova sídla se přímo vybízí. K věži je možné na pozemcích o ploše 4967m2 s rozlehlými základy realizovat přístavbu jako dům pro seniory, hotel, sanatorium, privátní reprezentativní sídlo nebo jiný nerušící komerční záměr. Další navazující pozemky určené v územním plánu k výstavbě čítají 9799m2. Stavební parcely tak mají v součtu 14.766m2. Dochovaná barokní věž o půdorysu 12 x 15m a výšce 33m po hřeben prošla v roce 2007 rozsáhlou rekonstrukcí, kdy byla kompletně zajištěna statika a obvodový plášť s hlavním betonovým vřetenovým schodištěm. V roce 2010 byla v přízemí historické části zřízena a veřejnosti otevřena kavárna a objekt byl vybaven dvoupodlažní přístavbou 8 x 13m sloužící jako gastro zázemí. Na objekt věže je vydáno stavební povolení k realizaci Skybaru v podkroví s prosklenou střechou po celém obvodu a k vybudování vnitřního výtahu. Povoleny jsou apartmány, společenský sál, restaurace se zázemím a byt pro správce. Pod původním zámkem se dochovalo rozsáhlé sklepení o celkové ploše 700m2, kde některé sály dosahují výšky až 7m. Prostory byly v minulosti užívány jako ležácké sklepy místního pivovaru a jsou ideální pro uchovávání vína při konstantní teplotě nebo pro jiné atraktivní účely. Soubor pozemků je doplněn loukami na jižním svahu o ploše 63.845m2, které je změnou územního plánu možné využít jako stavební parcely pro rodinné domy. Příjemné dokreslení doplňují lesní pozemky o ploše 14.213m2. K vrchu vede 600m dlouhá zámecká alej, na kterou přímo navazuje nová čtvrť domů, město Lanškroun je vzdálené 2,5km. Místo je na dohled z 500m vzdálené silnice Wroclaw/Vídeň a 1,5km vzdáleného hlavního železničního koridoru Praha/Olomouc. Vrcholů v krajině, na kterých je možné realizovat stavbu je ve střední Evropě jen velmi málo.

Číslo nabídky:276449Plocha užitná:748
Kategorie:

Hotely, penziony a restaurace

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Voda:zdroj pro celý objektElektřina:230 V
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Vyplelová Martina
Kontakt na makléře Vyplelová Martina

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.