RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1374 m2, Ústí nad Labem

1 100,00 Kč  (Včetně provize RK)

Ústí nad Labem

Prodej pozemku k výstavbě RD ve Svádově, ul. Pod Lesem. Velmi zajímavý pozemek o výměře 1.374 m2. Pozemek je situován přímo u příjezdové komunikace, je lehce svažitý, nachází se na klidném místě s nádherným výhledem do údolí Labe a na protější stranu. Na přiložených fotografiích je zobrazeno umístění případného domu do terénu. V místě jsou veškeré dostupné sítě – voda, kanalizace, elektrika. Pozemek je určen pro nové majitele, kteří chtějí bydlet téměř na vesnici, a přesto v pohodovém dosahu města Ústí nad Labem, které je dosažitelné i MHD. V platném ÚP je pozemek určen pro bydlení v rodinných domech. Vzhledem k výměře a umístění pozemku je možno uvažovat i o dvojdomku či rozdělení parcely na dvě samostatné pro dvě rodiny. V případě vašeho zájmu volejte makléře nabídky, který Vám může společně s finančním poradcem pomoci i s financováním.

Číslo nabídky:277917Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2
Doprava:vlak, silnice, MHD, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3,99%

 Kč

Mgr. Novotný Pavel
Kontakt na makléře Mgr. Novotný Pavel

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.