RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 36 m2, Křešice

1 400 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Křešice

V exkluzivním zastoupení majitele nabízí náš tým k prodeji chatu s pozemkem o výměře 371 m2, Chata je určena k individuální rekreaci v okrese Litoměřice, katastrální území obce Křešice. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako orná půda, je rovinatý a zcela oplocený. V územním plánu obce Křešice je definován jako plocha pro individuální rekreaci s možností výstavby chaty o jednom nadzemním podlaží a využitelném podkroví. Na pozemku je již nyní postavena chata s dodatečným povolením stavby, kterou je potřeba upravit dle schválené dokumentace. Zájemce si musí tyto náležitosti vyřídit sami. Chata je v rozhodnutí stavebního úřadu povolena o půdorysu 6x6m. Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu. V přízemí se nachází vstupní chodba, kuchyně, která je volně propojena s obývací částí a ložnice. V podkroví pak může být další ložnice. Do chaty je přivedena elektrická energie, voda je čerpána z vlastní studny v technické místnosti, kanalizace je svedena do septiku o objemu 5 m3. Vytápění domu je připravováno na elektrické konvektory a kamna na tuhá paliva. Ohřev teplé vody zajišťuje bojler. Chata je v současné době ve fázi dokončení, prodává se ve stavu se vším co je na fotografiích. Střecha je pokryta hliníkovou krytinou, chata, včetně podkroví je zateplena. V dané lokalitě obce Křešice je veškerá, běžně dostupná infrastruktura, včetně velmi dobrého dopravního spojení do nedalekých Litoměřic. Parkování je možné na pozemku. Pro více informací a sjednání prohlídky volejte náš tým. Financování nemovitosti je možné pouze z vlastních zdrojů.

Číslo nabídky:292680Plocha užitná:36
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septikVoda:zdroj pro celý objekt
Elektřina:230 VStav objektu:V rekonstrukci
Budova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3,99%

 Kč

Kožíšek Michal
Kontakt na makléře Kožíšek Michal

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.