RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 2+kk, 50 m2, Česká

Nedostupné, nevolat

Česká

Vítám Vás v České, malebné vesnici na severo západní hranici Brna, tam kde ještě nestojíte jako hlupáci každý den na dálničním přivaděči ve frontě, aby jste se dostali z města domů Leží na okraji přírodního parku Baba, který nabízí nepřeberné množství volno časových aktivit.

Obec, ve které žije přibližně tisíc obyvatel je v dosahu městské nebo individuální dopravu vzdálena 2 kilometry z Řečkovic a do centra města se dostanete za deset minut.

V exklusivní zastoupení majitele jsme pro Vás připravil nabídku prodeje novostavby studia na adrese Česká č.p.398 - novostavby nebytové jednotky č.6 velikosti 2 + kk o celkové výměře 59 m2 s balkonem v kondominiu, což je soubor spoluvlastnictví nemovitosti, kdy jednak vlastníte individuální vlastnické právo k jednotlivému bytu a dále k společným prostorám téže nemovitosti, zázemí, společné zahradě, dětskému hřišti, relaxačním plochám určených pro grilování, setkávání s přáteli nebo na relax na travnaté ploše za domem.
Chvíle odpočinku můžete trávit na krytém balkonu o výměře 8 m2.

V bytě najdete ve spojeném prostoru kuchyň spojenou s obývacím pokojem o výměře 30 m2, ložnici o velikosti 16 m2, vstupní chodbu a spojenou koupelnu s toaletou.

Na oploceném dětském hřišti můžete bez obav si nechat hrát vaše ratolesti a u venkovního krbu společné zahrady trávit příjemné chvíle s přáteli.

Obec je v dosahu městské nebo individuální dopravy vzdálena 2 kilometry od Řečkovic a do centra města se dostanete za deset minut.

Ke studiu patří vyhrazené parkovací stání č. 9 a je součástí ceny.
Při koupi plátce DPH - akciová společnost, společnost s ručením omezením, živnostník plátce DPH - odpočet DPH 21 % !!!

V případě dopravy autobusem je v krátké vzdálenosti zastávka autobusu č.41, který vás dopraví na konečnou tramvaje č.1 v Řečkovicích.

V obci je veškerá občanská vybavenost a nedaleko nákupní centrum Globus.

Studio je ihned k nastěhování !

Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jeho zvolených kritérií.

Číslo nabídky:309241Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Podkategorie:

2+kk

Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:novostavbaBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.