RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 1+1, 40 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Byt s dispozicí 1+1 o výměře 40 m2 se nachází v prvním patře činžovního bytového domu.
Prosklenými dveřmi vejdeme do místnosti, kde po levé straně je vstup do koupelny se sprchovým koutem a WC.
Pokračujeme do kuchyňky. Veškeré zařízení kuchyňky je součástí prodeje.
Vpravo od vstupu je vchod do prostorného a prosvětleného pokoje se dvěma okny o výměře 21,5 m2. Postel a skříně jsou součástí prodeje
Topení je elektrické, bojler na teplou vodu je také na elektriku.
Činžovní dům prochází celkovou rekonstrukcí. Má nová plastová okna i dveře. Celý dům má také novou elektroinstalaci. V letošním roce bude také zhotovena nová fasáda.
Hlavní výhodou bytu je jeho poloha, je situován do klidného vnitrobloku a izolován od hluku města. Všechny byty mají i společnou předzahrádku, kde je možné vybudovat společné posezení nebo dětské hřiště.
Dolní Cejl je se stává lukrativní lokalitou, mohou zde vnikat i zcela moderní projety a domy, protože se nejedná o památkovou zónu. Toto území s obrovskou budoucností je určeno pro bydlení a služby, má už vybudovanou dopravní infrastrukturu a polohově pouze pět minut od centra.
Momentálně se připravují dva velké projekty, prvním je zástavba rozsáhlého území uvnitř bloku mezi ulicemi Francouzská, Hvězdová, Bratislavská a Stará. Vznikne zde městská zahrada obklopená pěti domy s více než stovkou bytů.
Další velký projekt se připravuje přímo na ulici Bratislavská, kde se už v letošním roce začne stavět komplex Pekárenský dům s 239 bytovými jednotkami a 222 parkovacími stáními. Ulice Bratislavská tak přitahuje velké množství investorů, v budoucnu to bude i velmi zajímavá lokalita určena pro klidné bydlení.
Byt je vhodný buď jako dobrá investiční příležitost na budoucí pronájem nebo pro bydlení jednoho až dvou osob. Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:310096Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Podkategorie:

1+1

Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.