RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 42 m2, Horní Bezděkov

6 480 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Horní Bezděkov

Veškeré informace o chatě naleznete na www.pozemek-bezdekov.cz

Nabízíme Vám ke koupi chatu se zastavěnou plochou 29m2 a užitnou plochou 42m2 na pozemku o celkové velikosti 7.297 m2 v katastrálním území obce Horní Bezděkov, v exkluzivní chatové oblasti známé jako Poteplí.

Přímo k pozemku vede zpevněná obecní asfaltová cesta, která navazuje na zpevněnou plochu s možností snadného parkování, příjezdu stavební techniky apod. Samotná chata má dřevěnou konstrukci s dřevěnými okny a je řešena ve dvou nadzemních podlažích. Vytápění je zajištěno pomocí lokálních kamen na tuhá paliva. K chatě je zavedena elektřina a nachází se zde jímka.

Obec Horní Bezděkov leží 8 km jihozápadně od Kladna. Chata s pozemkem se nachází na počátku křivoklátských lesů, z jedné strany je lemována říčkou Loděnicí a z druhé strany leží přímo na trase vyhledávaných turistických tras a cyklostezek. V letních měsících je oblast hojně navštěvovaná a díky rozvoji lokality (např. rozrůstající se zástavba Horního Bezděkova a okolí, golfové hřiště, areál Botanika a pořádání svateb i firemních akcí) je možné toto místo využít nejen jako velkorysé místo pro svou budoucí chatu či chalupu, ale případně i k realizaci podnikatelské činnosti.

V blízkosti obce se nachází dálnic D6 v úseku Praha – Karlovy Vary.

Cesta do Prahy trvá cca 20 min, do Kladna cca 10 min.

Chata s pozemkem je vlastněna společností s ručeným omezeným, v případě zájmu o odkup i s touto společností jsou majitelé připraveni poskytnout další dodatečnou slevu z kupní ceny.

Koupi chaty je možné financovat pomocí hypotečního úvěru. Pro další informace či zájem o prohlídku nás kontaktujte.

Spolupráce s konkurenčními realitními makléři vítána.

Prodávající si vyhrazuje právo od nového kupujícího dlouhodobě pronajmout či vyčlenit z aktuálního pozemku celkem 1 000m2 a nadále je užívat ke své potřebě - konkrétní parametry této domluvy rádi sdělíme osobně.

Číslo nabídky:310181Plocha užitná:29
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaElektřina:230 V
Stav objektu:dobrýTopení:lokální tuhá paliva
Budova:dřevěnáDoprava:dálnice, silnice

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Jakub Žižka
Kontakt na makléře Ing. Jakub Žižka

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.