RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej půdního prostoru, 122 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Půda. Zpravidla jen prostor pod střechou domu. Nebo také místo, kde může být vaše vysněné bydlení. Jak velká bude vaše fantazie v případě, že vám ukážu nádherný prostor v Brně na ulici Bratislavské, dispozičně řešený do obdélníku s velikostí 122m2. Na půdě lze vybudovat buď jeden velký byt nebo 2 byty. První o dispozici 1+1 a druhý 2+1. Výhodou je, že v objektu jsou ve většině bytů noví majitelé o průměrném věku 30 let.
Celý dům má také novou elektroinstalaci. V letošním roce bude také zhotovena nová fasáda. Hlavní výhodou prostoru je jeho poloha, je situován do klidného vnitrobloku a izolován od hluku města. Všechny byty mají i společnou předzahrádku, kde je možné vybudovat společné posezení nebo dětské hřiště. Dolní Cejl je se stává lukrativní lokalitou, mohou zde vnikat i zcela moderní projety a domy, protože se nejedná o památkovou zónu. Toto území s obrovskou budoucností je určeno pro bydlení a služby, má už vybudovanou dopravní infrastrukturu a polohově pouze pět minut od centra. Momentálně se připravují dva velké projekty, prvním je zástavba rozsáhlého území uvnitř bloku mezi ulicemi Francouzská, Hvězdová, Bratislavská a Stará. Vznikne zde městská zahrada obklopená pěti domy s více než stovkou bytů. Další velký projekt se připravuje přímo na ulici Bratislavská, kde se už v letošním roce začne stavět komplex Pekárenský dům s 239 bytovými jednotkami a 222 parkovacími stáními. Ulice Bratislavská tak přitahuje velké množství investorů, v budoucnu to bude i velmi zajímavá lokalita určena pro klidné bydlení. Půda je vhodná buď jako dobrá investiční příležitost na budoucí pronájem nebo pro 1 až 2 bytů.

Číslo nabídky:314274Kategorie:

Malé objekty, garáže

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 VStav objektu:dobrý
Budova:smíšená

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.