RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 712 m2, Vilémov

790 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Vilémov

Sníte o novém domě nebo chalupě v kouzelné lokalitě, která právě zažívá rozkvět ve všech směrech? Čerstvý vzduch, nedaleký potok, unikátní historický železniční viadukt, který je dominantou celého okolí a turisticky vyhledávaném Českosaském Švýcarsku. Německé hranice jsou vzdálené pouhých 5 km, Dolní a Horní Poustevna pouhé 4 km. Pozemek, který máte možnost koupit, je ideální pro zahájení výstavby z několika důvodů. Jedná se o již zastavěnou oblast, inženýrské sítě jsou již na hranici pozemku (elektřina, vodovodní přípojka se souhlasem k připojení na řád a plyn taktéž na hranici pozemku). Odpad je potřeba vyřešit vlastní ČOV (čistička odpadních vod). Další výhodou tohoto pozemku je zachovalá sklepní část z bývalého domu, která lze využít při nové výstavbě. Při samotné výstavbě oceníte i dostupnost stavební techniky a dodání stavebních materiálů až k vlastnímu pozemku. Nejsou zde žádná omezení přístupu a lze na ohlášení uzavřít i část silnice přímo u pozemku pro manipulaci. Záběry z dronu celého okolí naleznete zde: https://youtu.be/8MRFXt31Bbs Pokud vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás pro sjednání prohlídky.

Číslo nabídky:315044Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 400 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3,99%

 Kč

Richter Jan
Kontakt na makléře Richter Jan

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.