RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 142 m2, Koryčany

Nedostupné, nevolat

Koryčany

Ve výhradním zastoupení majitele prodáváme dům na samotě u lesa v obci Koryčany.

Pozemek-3 349m2
Je na kopci, můžete na něj přijet autem dvěma veřejnými cestami, orientován na severozápad. Zahrada s ovoc. sadem-2 054 m2-rovinatá. Další část pozemku je v mírném svahu a je v pronájmu místního zem. družstva.

Ovocný sad
Je zde několik desítek vzrostlých každoročně rodících stromů jabloní, švestek, třešní, višní, rynglí, broskví, hrušní a můžete zde pěstovat i vlastní zeleninu a ovoce.

Dispozice/stav domu
Půdorys domu je 7x11 m a naskýtá možnost vybudování dalšího obytného prostoru v podkroví. Dům je cihlový, částečně podsklepený, základy 1,2m, zdi 30 cm. Zkolaudován byl v roce 1956 a prošel postupnou rekonstrukcí. Momentálně je zde vybudováno 2+1 se sociálním zařízením, dílnou a sklepem. Vchodovými dveřmi vstoupíte do předsíňky. Po levé straně se nachází 1 místnost a po pravé straně je dílna a vchod na půdu. Dále je zde vchod do kuchyně odkud vstoupíte do druhé místnosti a na sociální zařízení, kde je toaleta a připraven sprchový kout.
V roce 2000 majitelé dělali novou střechu z pálených tašek Tondach, včetně krovů ze smrku a modřínu s novými dřevěnými okny. Jsou zde přivedeny rozvody elektřiny a tepelná izolace.

Chalupa je energeticky nezávislá.

Elektřina
Na střeše jsou 2 solární panely–12V. Elektřinu lze skladovat v bateriích.

Topení
V každé místnosti jsou kamna na dřevo.

Voda
Na pozemku je sedmimetrová studna s pitnou vodou. Voda je rozvedena do dílny, odkud se dá vyčerpat do zásobníku na půdu. Samospádem lze pak použít na sprchování. Na půdě je sud na vodu, rozvody jsou udělané, ale čerpadlo není namontované. Na zahradě jsou dva zásobníky na dešťovou vodu-1m3+2m3.

Odpad
Septik s trativodem

Sklep-6m2
Vstup z venku, 2x3m, zavedena elektřina. Vhodný na skladování ovoce, zeleniny i brambor

Kůlna-15 m2
Je zde uschováno dřevo na topení + je zde k umístěn stroj na pohon pily

Udírna-0,7 x 0,7 m
Dřevo do udírny je v dílně

Terasa-44m2
Po práci na zahradě můžete relaxovat na terase či se na houpačce kochat výhledem do krajiny

Vybavení
V dílně zůstane vše, co je potřebujete k provozu a údržbě domu-množství nářadí, 2 baterie na úschovu elektřiny, lednička na plynovou bombu, pracovní ponk, centrála na výrobu elektřiny, lis na ovoce, barely na kvašení ovoce, benzínové sekačka Bril. V místnostech, kuchyni a v podkroví zůstanou kamna.

Lokalita/okolí
V obci Koryčany je základní občanská vybavenost-MŠ, ZŠ, obchodů, restaurací. V Bučovicích či Kyjově jste do 20 minut. Okolní příroda vybízí k cykloturistice a procházkám. K dalším volnočasovým aktivitám lze využít hipocentrum Koryčany, dále např. zámek Nesovice, hrad Cimburk, koupaliště nebo místní chovný rybník. V zimě si na své přijdou i lyžaři. Lyžařské středisko Stupava je vzdálené pouhých 12 km.

Financování
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií

Prohlídkový den je 10.6.2021-objednejte si termín!

Číslo nabídky:315127Plocha užitná:142
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:septikStav objektu:dobrý
Topení:jinéBudova:cihlová
Doprava:silnice, MHD, autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.