RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2546 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno

V přímém zastoupení majitele nabízím možnost koupě stavební parcely v Brně městské části Dolní Heršpice.

Jedná se o parcelu s celkovou výměrou 2546m2, aktuálně je tento pozemek využívaný jako okrasná zahrada se spoustou exotických rostlin a dřevin. V případě výstavby rodinného domu jek tak možnost část zahrady zachovat. V okamžiku prodeje, vznikne nová parcela o výměře 92m2, která bude sloužit jak příjezd k pozemku. Na toto rozdělení, je již zpracovaný geometrický plán.
V návrhu nového územního plánu je pozemek je vedený jako plochy bydlení. Struktura zástavby nízkopodlažní rezidenční bydlení s výškovou úrovní zástavby 3-10m.
Uliční šíře pozemku je 45,5m a délka 54,5m.
Inženýrské sítě jaké obecní vodovod, plyn a elektřina, jsou na hranici pozemku. Kanalizace v tuto chvíli není vybudovaná, avšak městská část má v plánu ve výhledu několika let zbudovat.
Jedná se o velmi klidnou lokalitu, pozemek se nachází cca 100m od hlavní komunikace, tím nabízí klid a minimální hluk z okolí.

Více informací a sjednání termínu prohlídky s Vámi rád dohodnu po telefonické domluvě čí emailu.

Číslo nabídky:318091Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:dálkový vodovod

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.