RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 170 m2, Velké Pavlovice

Nedostupné, nevolat

Velké Pavlovice

ZÁJEMCI POZOR! NOVÁ CENA!
5P důvodů, proč byste měli vidět tento dům:
1. pro rodinu: lze i jako vícegenerační
2. pro kutila: prostory pro dílny, hospodářské zázemí, přístavek s vinným sklepem, krytá garáž s montážní jámou,
3. pro pěstitele: dvorek s ovocnými stromy, zahrada s vinicí na jedné z nejlepších viničních tratí
4. pro podnikatele: možný penzion nebo podnikání v cestovním ruchu nebo navazujících službách
5. prostě pro Vás, ať se již rozhodnete pro jakoukoliv variantu

Dům je atraktivní i svojí polohou v klidné SZí části Velkých Pavlovic na ulici Starohorská, je o dvou nadzemních podlažích, přičemž půdní část umožňuje vytvoření dalších obytných prostor. Součástí domu je dvůr s prosklenou verandou, celková zastavěná plocha je 408 m2, hospodářské stavení s vinným sklepem a garáží, za domem zahrada o výměře 610 m2 a vinicí 805 m2. Před domem mohou za sebou zaparkovat i tři vozidla, další minimálně 2-3 v garáži a na dvoře.

První nadzemní podlaží o 94 m2 poskytuje 3 obytné místnosti, koupelnu, WC, kuchyňský kout propojený s jídelnou, spižírnu. Obytné místnosti jsou přístupné prosluněnou chodbou se schodištěm a mají výměry: obývací pokoj 15,8 m2, ložnice se vstupem do sousedního pokoje má 16,2m2, sousedící pokoj 20,2 m2. Ten je přístupný i z jídelny o velikosti 16,5 m2. Přímo z kuchyně je vstup do spíže s 2 m2.

Všechny pokoje mají původní dvojitá velká prosklená okna, jejich orientace na jih poskytuje dostatek světla i v podzimních měsících. Světelné pohodě v domě přispívají i prosklené dveře z pokojů na chodbu, na schodišti navíc tři dvoudílná okna po celé výšce schodiště.

Druhé nadzemní podlaží vytváří také dispozici bytu 3+1, z předsíně uprostřed domu jsou přístupné všechny 3 obytné pokoje, koupelna cca 5 m2 a šatna také s 5 m2. Pokoj s výhledem do ulice má velikost 21,6 m2, zbývající 2 pokoje s výhledem do dvora: jeden o výměře 16,2m2, pokoj s výměrou 21,9 m2 má 4,5 m2 velkou terasu. Ze šatny je přístup na čistou a prostornou půdu, zde je možné vytvořit další obytné prostory.

Dům je z poloviny podsklepený, 3 místnosti byly určeny jako 16,7m2 velký sklep (nyní je zde kotel na ohřev vody na topení, bojler na teplou vodu, rozvod plynu), střední místnost 17,5 m2 – dříve dílna a sklad uhlí, poslední místnost je po kompletní rekonstrukci sklepa využívaný jako spižírna o velikosti 9,8 m2. Vytápění a ohřev vody je pomocí plynového kotle ve sklepě.

Z domu lze vejít suchou nohou přímo na prostornou zateplenou a prosklenou verandu s délkou 6,5 metru, šířkou dostatečnou na kryté posezení, odsud je přímý a uzavíratelný vstup na dvůr. Dvoru na 144 m2 vévodí ovocné stromy, navazuje hospodářské stavení po celé šířce pozemku více jak 15 metrů, půdorysná plocha stavení je skoro 75 m2.

Energetický štítek není v současné době k dispozici, uvádíme proto ze zákona třídu G, při prohlídkách poskytneme detailní informace o domu, vybavení, dispozici a odhad nákladů.

Číslo nabídky:318744Plocha užitná:170
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:zdroj pro celý objekt, rozvod studené a teplé vodyElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.