RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 789 m2, Brandýsek

4 200 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Brandýsek

Prodej pozemku s výměrou 789 m2, Brandýsek, ul. Pod Lékárnou. Jedná se o pozemek obdélníkového tvaru, který se nachází v klidné části obce a navazuje na zástavbu rodinných domů. Územní plánem obce Brandýsek a dle Územně plánovací informace vydané Magistrátem města Kladno je možné pozemek využít k výstavbě rodinného domu s určitými regulativy (maximální výška stavby 2 nadzemní podlaží + obytné podkroví, max. 1 podzemní podlaží, koeficient zastavěné plochy pozemku 30%). Inženýrské sítě vedou v blízkosti pozemku. Jednotlivé přípojky nejsou vybudované. Příjezd k pozemku je po asfaltové silnici. Pozemek je oplocený a jsou jsou na něm převážně ovocné stromy. Obec Brandýsek nabízí dobrou občanskou vybavenost (mateřská škola, základní škola, dětské hřiště, pošta, zdravotnické zařízení, lékárna, pošta, restaurace, supermarket, drogerie, fotbalové hřiště,…). Nájezd na dálnici D7 směr Praha 4 km od pozemku. Možnost financování hypoteční úvěrem, který vám v případě zájmu vyřídíme v rámci našich služeb.

Číslo nabídky:320871Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3,99%

 Kč

Hajník Lukáš
Kontakt na makléře Hajník Lukáš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.