RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 11657 m2, Zhoř

1 600 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Zhoř

K prodeji Vám momentálně nabízíme unikátní soubor několika pozemků v srdci jižních Čech. Pokud Vás láká něco, co ostatní nemají, protože se to jednoduše nedá uměle vytvořit, vítejte tady u nás. Pozemků k prodeji se obecně prodává dostatek, ale těch s klidným místem a krásnou přírodou moc není. I přes to, tu pro Vás jeden takový soubor máme. Pozemky vedeny jako lesy, orná půda v čele s jedním stavebním ( 2.300m2 ) se nachází nedaleko města Milevska, konkrétněji v Blehově. Vlastnit pozemek kterým protéká potok, je poměrně slušný luxus. Navíc potencionální možnost vybudování vlastních rybníků zní neméně lákavě, nemyslíte? Velká část okolních pozemků jsou lesy a tak máte jistotu, že ve Vašem blízkém okolí budete mít zaručený klid. Podmíněně přípustné využití stavebního pozemku: - stavby a zařízení sloužící pro každodenní rekreaci a relaxaci obyvatel, např. přístřešky, altány, bazény - stavby a zařízení pro chovatelství a samozásobitelské hospodaření - oplocení pozemků To vše ze podmínek, že nebude narušeno hlavní využití vymezené plochy a stavby budou slučitelné s hlavním využitím, nebude narušen krajinný ráz prostředí. Pokud Vás tahle nabídka zaujala stejně tak jako mě, zavolejte mi, ať Vám to neuteče. Budu se na Vás těšit v Blehově. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce dle preferencí majitele. Vzdálenosti: Praha - 95 km Tábor - 30 km Písek - 35 km České Budějovice - 90 km Milevsko - 6 km

Číslo nabídky:321002Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Doprava:vlak, silnice, MHD, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3,99%

 Kč

Staněk Roman
Kontakt na makléře Staněk Roman

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.