RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2156 m2, Veliká Ves

14 999 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Veliká Ves

Nabízím prodej stavebního pozemku o celkové výměře 2156m2 pro dva rodinné domy. Již podepsaná plánovací smlouva s obcí. Stavební pozemek se nachází v zastavěném území obce Veliká Ves u Prahy. Je rovinatého charakteru, obdelníkového půdorysu. Pozemky jsou rozděleny na dvě zajímavé části pro stavbu dvou rodinných domů a využitelné podkroví, výška zástavby dle ÚP 1PP a 2 NP. Na základě platného ÚPO jsou pozemky určené k bydlení s komerčními aktivitami, pro výstavbu rodinného domu s více byt.jednotkami, je doporučena min, velikost parcely 850m2. Již vyhotovená studie k dispozici. Pozemek se nachází v zast.území 1A plošně zastav.rodinnými domy. V současné době se na jednom z pozemků nachází stavba RD/stavbu může nový vlastník zbourat, nebo dále využívat/. IS jsou přivedeny k původní stavbě. Obec Veliká Ves se nachází v okrese Praha-východ, kraj Středočeský. Rozkládá se asi devatenáct kilometrů severně od centra Prahy a osmnáct kilometrů západně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Pozemek je situován ve vzdálenosti do centra Prahy 15min po D8, jeho umístění je vskutku ideální, navíc je lokalita perfektně dopravně dostupná. Obec je rovněž i solidně občansky vybavená. V obci je obchůdek a hospoda + obchod s bio potravinami a výdejní místo pro scuk.cz, bus přímo do Kobylis č. 373, k metru. 4 km je Odolena Voda s veškerou občanskou vybaveností. UPI k dispozici u makléře.

Číslo nabídky:321029Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:380 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Jakubíková Iveta
Kontakt na makléře Jakubíková Iveta

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.