RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1604 m2, Ivančice

6 363 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Ivančice

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízím v Ivančicích Letkovicích v lokalitě Pod Hlinkem pozemek na p.č. 1954/48 o výměře 1.604 m2 a pozemek p.č. 1954/89 o výměře 33 m2. Pozemky jsou připraveny k zasíťování, v Územním plánu je tato lokalita vedena jako prostor pro bytovou výstavbu. Dle vyjádření stavebního úřadu existuje pro dané území i studie s navrženou parcelací pozemků.

Nově se zpracovává celá lokalita pro vypracování nové Studie, rád zašlu detailní informace.

Původní pozemek je v průměrné šíři 19 metrů, středová vzdálenost okolo 90 metrů. Součástí prodeje je i související pozemek p.č. 1954/89 o výměře 33 m2 pro zlepšení příjezdu k pozemku, v nové studii bude řešeno jinak.

V lokalitě Pod Hlinkem lze postavit rodinné domy s maximálně dvěma nadzemními podlažími a podkrovím, šikmou střechou, další regulativy a omezení nejsou. Standardní index zastavěnosti 30 %. Zbudování dopravní infrastruktury je zatím dle vyjádření SÚ na stavebnících, nicméně pozemek má výhodnou polohu pro napojení na sítě a dopravní infrastrukturu a při respektování odstupových vzdáleností umožňuje postavit rodinný dům o šíři okolo 9 až 10 metrů s orientací na jihozápad.
Vizualizací ve videu vám napovíme, jak by váš dům mohl vypadat, ale konečná podoba je samozřejmě na vás.
Dohodněte si prosím prohlídku, ať vám tato příležitost neuteče, zavolejte nebo napište mi prosím na uvedené kontakty, těším se na setkání. Petr Kratochvíl Remax Delux

Číslo nabídky:321504Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.