RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 94 m2, Střelice

4 200 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Střelice

Nabízíme Vám k prodeji cihlový dům v obci Střelice, okres Plzeň - jih. Zastavěná plocha je 396m². Nemovitost disponuje jednou bytovou jednotkou 3+1 (cca 94m²). Celkový výměr pozemku je 809m². Rekonstrukce domu byla provedena v roce 1980. V 1.NP se nachází veranda (cca 2,7m²), předsíň (cca 7m²), chodba (cca 13,5m²), spíž (cca 0,4m²), kuchyně (cca 8,2m²), pokoj1 (cca 25,2m²), pokoj2 (cca 16,6 m²), pokoj3 (cca 12,6m²), koupelna (cca 6,8m²) a toaleta (cca 1m²). Stodola (cca 61m²), garáž s montážní jámou (cca 24m²). V 1.PP: sklep s technickým zázemím (cca 12,6m² - el. bojler + domácí vodárna). Kompletní vytápění a ohřev vody zajišťuje kombinovaný kotel (zn. Vaillant). Nemovitost má k dispozici jeden zdroj vody a to kopanou studnu (8m – vodovodní potrubí ze studny přes domácí vodárnu). Odkanalizování je do vlastní domovní čistírny (v dohledné době možnost připojení na obecní kanalizaci). Stáří domu je 100 let. Průběžně prováděna údržba a opravy. Dům je napojen na plyn i elektřinu 240V(dvoutarifní sazba). Technický popis RD: základy - kamenné, zdivo smíšené vyzdívané nad 45 cm tl., dva komíny, stropy - dřevěné trámové s rovným podhledem, klempířské konstrukce – žlaby a svody z pozink. plechu, krov - sedlový dřevěný trámový, krytina - dvojitá tašková, vnitřní omítky - vápenné štukové, venkovní omítka – vytahovaná štuková omítka, okna - plastová s dvojsklem, podlahy - betonové + PVC, bleskosvod – není. Technický popis stodoly: základy - kamenné, zdivo smíšené vyzdívané nad 45 cm tl., stropy hurdiskové, klempířské konstrukce – z pozink. plechu, krov - sedlový dřevěný sbíjený, krytina - bobrovka jednovrstvá, vnitřní omítky – jednovrstvé vápenné, venkovní omítka – vápenná, okna - jednoduchá, podlahy - betonové + PVC, elektroinstalace – třífázová, bleskosvod - není. Obec Střelice se nachází jižně od Plzně. Samotný dům je v malebném prostředí meandrující řeky Radbuzy na jihovýchodním okraji obce přivrácen na sluneční stranu. Náklady na bydlení: elektřina (E.ON Distribuce a.s.) cca 2.500,- Kč/měs, plyn (Centropol energy a.s.) cca 2.000,- Kč, internet (RadbuzaNet s.r.o.).

Číslo nabídky:321790Plocha užitná:94
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:ČOV pro celý objekt
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3,99%

 Kč

Davidová Lenka
Kontakt na makléře Davidová Lenka

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.