RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej průmyslového areálu, 2799 m2, Děčín

7 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Děčín

Nabízím k prodeji bývalý areál továrny na součástky do parních strojů Feodora Burgmanna v samotném centru Děčína. Areál nabízí pozemek o rozloze 2.799 m2, 2 objekty pro výrobu, montovnu, kanceláře či skladování a dvougaráž. Areál je napojen na všechny inženýrské sítě a disponuje 2 samostatnými vjezdy. Dobré dopravní napojení přes Dělnickou ulici na silnici první třídy E442 na Ústí nad Labem s dalším napojením na dálnici na Prahu a Drážďany. Hlavní objekt areálu je samostatně stojící budova o zastavěné ploše cca 447 m2. Objekt je v dobrém technickém stavu, přesto vyžadující další investice např. do vytápění a rozvodů vody či odpadů. K dispozici jsou sklepní prostory – odhadem 153 m2. Dále prostory 1.NP – z kancelářských prostor přebudována bytová jednotka 3+1 a navazující skladovací či výrobní prostory s vlastní vjezdovou bránou a konstrukční výškou 4,2m. Zde se nacházel autoservis a započala zde vestavba lakovny. Užitná plocha 1. podlaží je 405 m2. Dále je k dispozici v 2.NP prostorný a otevřený skladovací či výrobní prostor s konstrukční výškou 3,4m, s menším zázemím pro kanceláře, užitný prostor celého podlaží 407 m2. Celé 2.NP má zajištěn samostatný vstup do objektu a zásobovací rampu. V podkroví se nachází volný půdní prostor vhodný k skladování či jako sušárna přidružená k jednomu z provozů, odhadovaný užitný prostor cca 400 m2. Celkově tak budova nabízí cca 1200 m2 užitných prostor. Druhý objekt je řadová stavba o zastavěné ploše cca 360 m2, v první části dvoupodlažní budova a v další části dále ve svahu jednopodlažní budova je celkově ve špatném technickém stavu vyžadující kompletní rekonstrukci. Odhadovaná užitná plocha je 380 m2. Na pozemku se dále nachází parkovací stání a prostory pro další výstavbu dle individuálních požadavků. Areál je vhodný k mnoha záměrům a tak záleží pouze na tom, co potřebujete realizovat. Objednejte se na prohlídku. V případě více zájemců si kupující vyhrazuje právo vyhovět nejvýhodnější nabídce.

Číslo nabídky:322901Plocha užitná:1560
Kategorie:

Komerční objekty

Podlaží umístění:2
Typ:

Prodej

Počet podlaží:2
Jednotka:za nemovitostStav objektu:dobrý
Budova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Trnka Lukáš
Kontakt na makléře Trnka Lukáš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.