RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem prostoru kanceláří, 140 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Hledáte prostory pro svoje podnikání s duší historického domu v blízkosti centra Brna a snadnou dostupností pro svoje klienty/pacienty??? Tak si nenechejte ujít tuto jedinečnou příležitost!

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu moderní prostory po kompletní rekonstrukci vhodné na zdravotnické zařízení či kosmetický salon na ul. Milady Horákové.

Popis prostor

Nacházejí se v suterénu cihlového domu se slavnou historií. Ve školním roce 1868/1869 v tomto domě bydlel Tomáš Garrigue Masaryk. Jsou zde zavedená zdravotnická zařízení již více jak 20 let.
V domě je nový moderní výtah a je celý bezbariérový. Vstup je možný z hlavní ulice M. Horákové nebo z dvorního traktu. Prostory jsou po kompletní rekonstrukci. Budou nové i vstupní dveře(nerez) z dvorního traktu - majitel je má objednané.
Najdete zde 3 velké místnosti, prostory pro recepci, čekárnu s bezbariérovým WC pro klienty/pacienty, sprchu, WC pro personál, prostory pro sklad. Podrobný popis místností najdete v půdorysu.

Parkování/dostupnost

Ve dvoře lze pronajmout parkovací stání 1 500 Kč/měsíc. Klienti mohou bezproblémově auto zaparkovat v IBC, které je v bezprostřední blízkosti. Zastávka tramvají je přímo před domem.

Nájemné/ poplatky za energie a služby

Měsíční nájemné je 30 000,- Kč + dle spotřeby poplatky za elektřinu(je zde přípojka 380V), vodu, plyn a poplatek za výtah.
Rádi byste si prostory osobně prohlédli? Zavolejte mi a domluvte si prohlídku. Těším se na Vás!

Číslo nabídky:323190Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:-1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:3Jednotka:za měsíc
Voda:dálkový vodovodElektřina:380 V, 400 V
Stav objektu:po rekonstrukciTopení:ústřední dálkové
Budova:cihlováDoprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.