RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej administrativní budovy, 363 m2, Nebovidy

15 999 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Nebovidy

Chcete své bydlení spojit s podnikáním? Hledáte nové kanceláře s možností parkování a možností individualizace interiéru? Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji specifickou rezidenci z 18. století v příměstské obci Nebovidy u Brna na okraji jihozápadního sektoru města Brna, která předčí vaše očekávání. Bývalá fara byla dostavěna do uzavřeného bloku pro vytvoření maximálního soukromí. Dům je již téměř dokončen a najdete zde až 9 kanceláří, možnost před domem zaparkovat 3 auta a ve dvoře další 4-5. Stejně tak není problém s dopravou, zastávku najdete přímo před domem. Dům v současné době probíhá celkovou rekonstrukcí, kdy většina je hotova a nyní je před novým majitelem možnost volby vybavovacích předmětů jako dlažba, obklady atd.. Předpokládaná investice do dodělání je cca 1 mio a délka 1-2 měsíce podle požadavků nových majitelů. Do domu můžeme vstoupit přes vnitřní nádvoří nebo vchodem přímo u ulice. Samotná nemovitost je dvoupatrová a velmi citlivě a promyšleně rozdělená na 3 sekce, které na sebe navazují. Všechny mají samostatné sociální zařízení a vstupy. Celý dům je napojen k nejmodernějším technologiím Loxone tak, aby splňoval veškeré parametry chytré domácnosti. Dům má tepelné čerpadlo Enbra. V celém přízemí je podlahové vytápění. Dům také může mít původní cihlový sklep, který má 3 dómy a je připraven jako zázemí pro wellness, vinný sklep pro až 100 osob nebo sál pro přednášky, prezentace atd. Ve sklepě je zavedena stejně jako v celém objektu rekuperace, klimatizace a i zde najdete sociální zázemí pro maximální komfort vašich návštěv. Obec Nebovidy je pouze 5 km od Brna, k dálnici D1 a D2 je to také pouze do 5ti km. Zastávka MHD je přímo před domem. Obec Nebovidy s 820 stálými obyvateli má veškeré sociální a kulturní zázemí.

Číslo nabídky:323377Plocha užitná:353
Kategorie:

Komerční objekty

Podlaží umístění:1
Typ:

Prodej

Počet podlaží:2
Jednotka:za nemovitostStav objektu:novostavba
Budova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3,99%

 Kč

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.