RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej vily, 353 m2, Nebovidy

Nedostupné, nevolat

Nebovidy

Chcete své bydlení spojit s podnikáním? Hledáte nové kanceláře s možností parkování a možností individualizace interiéru?
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji specifickou rezidenci z 18. století v příměstské obci Nebovidy u Brna na okraji jihozápadního sektoru města Brna, která předčí vaše očekávání. Bývalá fara byla dostavěna do uzavřeného bloku pro vytvoření maximálního soukromí.
V nabídce je ideální polovina rodinného domu, kde je možnost mít až 3 bytové jednotky nebo v případě potřeby až 9 kanceláří. Dům je již téměř dokončen, uvedená cena je za hotový dům. V tuto chvíli je ještě možné měnit některé zařizovací předměty typu dlažba atd. Cena je standardní doplňky, v případě nadstandardů je cena k jednání. Před domem je možnost zaparkovat 3 auta a ve dvoře další 4-5. Stejně tak není problém s dopravou, zastávku najdete přímo před domem.
Dům v současné době probíhá celkovou rekonstrukcí, kdy většina je hotova a nyní je před novým majitelem možnost volby vybavovacích předmětů jako dlažba, obklady atd..
Do domu můžeme vstoupit přes vnitřní nádvoří nebo vchodem přímo u ulice. Samotná nemovitost je dvoupatrová a velmi citlivě a promyšleně rozdělená na 3 sekce, které na sebe navazují.
Všechny mají samostatné sociální zařízení a vstupy. Celý dům je napojen k nejmodernějším technologiím Loxone tak, aby splňoval veškeré parametry chytré domácnosti. Dům má tepelné čerpadlo Enbra. V celém přízemí je podlahové vytápění. Dům také může mít původní cihlový sklep, který má 3 dómy a je připraven jako zázemí pro wellness, vinný sklep pro až 100 osob nebo sál pro přednášky, prezentace atd. Ve sklepě je zavedena stejně jako v celém objektu rekuperace, klimatizace a i zde najdete sociální zázemí pro maximální komfort vašich návštěv.
Obec Nebovidy je pouze 5 km od Brna, k dálnici D1 a D2 je to také pouze do 5ti km. Zastávka MHD je přímo před domem. Obec Nebovidy s 820 stálými obyvateli má veškeré sociální a kulturní zázemí.

Číslo nabídky:323377Plocha užitná:353
Kategorie:

Komerční objekty

Podlaží umístění:1
Typ:

Prodej

Počet podlaží:2
Jednotka:za nemovitostStav objektu:novostavba
Budova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.