RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 230 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Líšeň

Máte rádi okolí Mariánského údolí v Brně-Líšni? Rádi byste v této lokalitě, která nabízí velké množství volnočasových aktiv v přírodě a zároveň máte na dosah veškerou občanskou vybavenost včetně MHD našli svůj nový domov? Tak tento dům je právě pro Vás!
Ve výhradním zastoupení majitele prodáváme třípodlažní RD se dvěma bytovými jednotkami. Nachází v klidné ul. Podolská, má vlastní parkovací stání přímo před domem. Zastavěná plocha a nádvoří je 99 m2, zahrada 227 m2. Užitná plocha je cca 230 m2.

Dispozice domu:
Stojí na skalním podloží a jeho šíře je 6 m. Není podsklepený, avšak sklep se nachází na konci dvora v úrovni přízemí a je vybudovaný ve skále. V současné době má 3 podlaží se dvěma bytovými jednotkami s možností vybudování dalšího patra nebo zimní zahrady nad podkrovím (strop v podkroví je betonový). V každém patře je koupelna a WC. V přízemí je dvorek a sklep, u 2. a 3.NP jsou venkovní terasy, na které můžete vstoupit ze dvora nebo přímo z obytných místností.

1.NP/přízemní - bytová jednotka 2+1
2. a 3. NP - bytová jednotka 4+1

Orientační výměry:
Dvůr 15,3 m2
Sklep 12,5 m2
1 NP/přízemí 52,5 m2
2 NP 45 m2+terasa 40 m2
3 NP/podkroví 35 m2+terasa 26 m2

Stav domu:
Původní přízemní část byla postavena zhruba před 80 lety. Druhé a třetí podlaží bylo dostavěno zhruba před 20 lety. Střecha byla taktéž dělána před cca 20 lety, krytina jsou pálené tašky Tondach.
Dům je obyvatelný, avšak současný stav neodpovídá moderním trendům-takže se nabízí, abyste si jej předělali k obrazu svému.

Inženýrské sítě:
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě.

Plyn
- Vytápění wafkami, vaření
Elektřina
- 230 a 380 W
- Část domu má nové rozvody v mědi, část je původní v hliníku
Voda/kanalizace
- Městská přípojka

Zahrada:
K domu náleží kaskádově vybudovaná zahrádka.

Lokalita/okolí:
Dům se nachází ve velice oblíbené lokalitě Brno – Líšeň, která je vyhledávanou pro klidné rodinné bydlení, s dobře dostupnou občanskou vybaveností.

Financování:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Na nemovitosti neváznou žádné břemena ani dluhy.

Už se vidíte, jak na terase grilujete a relaxujete? Tak mi zavolejte a domluvte si svůj čas prohlídky.

Dáša Mičíková Vaše realitní makléřka

Číslo nabídky:324101Plocha užitná:230
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová
Doprava:dálnice, silnice, MHD, autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.