RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 43 m2, Sněžné

570 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Sněžné

Prodloužili jsme možnost prohlídek ještě o jeden víkend, pokud tedy chcete nahlédnout dovnitř chatky, poslední termín je tuto sobotu 16.10.2021, mezi 10 a 11 hodinou. Kód aukce: zašlu na vyžádání Konec aukce: 18.10.2021 ve 12 h Přímo v Milovech, 300metrů od Milovskýho rybníka, je k prodeji dřevěná chatka o výměře 43m2 s betonovou podezdívkou a plechovou střechou. Místo je nedaleko Sněžného, dostupné z Nového Města na Moravě, Ždáru nad Sázavou. Je zde zavedena elektřina, uvažujte však s nutností kompletní rekonstrukce, nyní je dlouhodobě nevyužívaná. Pokud si tedy dáte práci, můžete mít úžasné místo k rekreaci. Na kole můžete dojet třeba na Tři Studně, na Fryšavu, do Kadova na místně oblíbený likér Kadovánek, a už raději pěšky na přenádherné skalní útvary jako je Malinská sklála, Devět skal. Budova je s číslem evidenčním, jako stavba pro rodinnou rekreaci, v chráněné krajinné oblasti – II.-IV.zóna. Na základě nájemní smlouvy je chatka na pozemku ČR, s právem hospodařit pro Lesy České republiky, s.p. Sejde li se vícero zájemců o chatku, bude upřednostněna nejlepší nabídka, můžeme využít i možnost našeho roky osvědčeného systému aukce. Všem zájemcům bude (do určitého data) poskytnut dostatek času k prohlídce, případně i k druhé prohlídce. Podklady k chatce zašleme mailem.

Číslo nabídky:324160Plocha užitná:43
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 VStav objektu:špatný
Budova:dřevěná

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3,99%

 Kč

Škárek Jan
Kontakt na makléře Škárek Jan

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.