RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 200 m2, Rozseč nad Kunštátem

Nedostupné, nevolat

Rozseč nad Kunštátem

V kouzelné přírodě v těsném sousedství Kunštátu nabízím k dostavbě rodinný dům v dispozici 5+1 nebo dvou bytových jednotek, garáží, užitnou plochou 200 m2 a pozemkem o výměře 232 m2.

Na nemovitosti byly zahájeny přípravné práce pro rekonstrukci vybudována nová střecha včetně krovu a krytiny asi před 15 lety, rodinný dům můžete dokončit podle vlastních představ nebo se nechat vést vizualizacemi, tak jak bych danou nemovitost rekonstruoval já.

Nemovitost je napojena na veřejnou elektřinu, veřejný vodovod, s plynovou přípojkou a jímkou.

Orientace obytných místností je na jihozápad a na západ.

U nemovitosti chybí k dokončení nyní cca 40 % stavby a dle průkazu energetické náročnosti budovy spadá do kategorie D.

Pozemek je mírně svažitý a přístup do nemovitosti je jak z východní strany, kde se nachází i garáž, tak i ze strany západní.

Nemovitost je vhodná pro zájemce, který chce zrealizovat dostavbu nemovitosti podle vlastních představ, tak i případně pro investora, který může v domě vybudovat byt o velikosti až 5+KK nebo vystavět dvě bytové jednotky a následně je prodat nebo pronajímat.

Obec Rozseč nad Kunštátem se nachází 5 kilometrů od města Kunštát, 20 kilometrů od Bystřice nad Pernštejnem a 20 kilometrů od Boskovic.
V obci je plná infrastruktura služeb s mateřskou školkou, základní školou, obecním úřadem, prodejnou potravin, restaurací, sportovním areálem, dětským hřištěm a koupalištěm.

Okolí obce vybízí k volnočasovým aktivitám, turistice, cyklistice, houbaření, v zimě k výletům na běžkách či sněžnicích. Do lyžařského areálu v Olešnici dojedete do 7 minut.

V létě můžete rybařit, zvlažit svoje tělo nebo chytat sluneční paprsky u vodní nádrže Křetínka, která je vzdálená 13 kilometrů

Obec je dostupná autobusovou dopravou, ať již z Brna, Kunštátu, Boskovic, Letovic nebo Olešnice.

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku.
Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.
Realitní kancelář REMAX Delux zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost za jejich úplnost, správnost a přesnost.
Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci Smlouvu kupní a Smlouvu o advokátní úschově.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Číslo nabídky:324733Plocha užitná:200
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:septik, jímka
Stav objektu:ve výstavbě (hrubá stavba)Budova:smíšená

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.