RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 95 m2, Zářecká Lhota

1 450 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Zářecká Lhota

Exkluzivně nabízíme prodej celodřevěné chaty s kamenným základem ve skalnatém kaňonu, dnes již plně pokrytého lesem. Tímto přírodním útvarem, který se rozkládá od Chocně až po Ústí nad Orlicí, protéká řeka Tichá Orlice, vhodná pro sjíždění vodáky. Chata se nachází přímo v lese, nad řekou, dobře přístupná vozidlem, ve slepém rameni příjezdové cesty. Chata byla postavena v roce 1935 a rozšířena do nynějšího stavu v 70. letech. Jedná se o blok dvou chat (k prodeji je pouze jedna polovina), které jsou uživatelsky oddělené, nezávislé a s vlastním vstupem. Chata s celkovou užitnou plochou 95 m2 se skládá z - 25m2 sklepy, 6m2 veranda, 50m2 světnice + koupelna, 10 m2 oddělená ložnice v 1. patře, 4m2 dalšího místa pro uložení v 1. patře nad světnicí. Chata prošla celkovou rekonstrukcí v letech 2011 až 2013. Byla kompletně zateplena, vyměněna nová okna, nová elektřina, zabezpečení Jablotron + kamery, voda, odpady, kompletní interiér včetně koupelny. Chata se prodává i s nábytkem. Do chaty je přivedena elektřina, voda je zajištěna sběrem dešťové vody do záchytné nádrže ve sklepě (s čerpadlem do rozvodu vody v chatě, voda není pitná), odpad je řešen septikem s vsakem. Chata se nenachází na vlastním pozemku!! Nájemné za užívání pozemku je stanoveno ústní dohodou na 500,-Kč/rok. Město Choceň s kompletní občanskou vybaveností je od chaty vzdáleno cca 2,7km (30minut chůze - rovina) a leží na vlakové spojnici Praha – Brno – Hradec Králové – Ostrava. V okolí chaty se nachází mnoho turistických cest pro pěší i cyklisty a mnoho zajímavých turistických cílů.

Číslo nabídky:325113Plocha užitná:95
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Odpad:septikElektřina:230 V
Stav objektu:Po rekonstrukciTopení:lokální tuhá paliva
Budova:dřevěnáDoprava:vlak

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Podlezl Zdeněk
Kontakt na makléře Podlezl Zdeněk

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.