RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej skladu, 1494 m2, Chlumec

4 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Chlumec

K prodeji nabízíme unikátní komerční prostor s multifunkčním využitím. Strategické umístění tohoto objektu u přivaděče dálnice D8, na okraji obce Chlumec, v dosahu Ústí nad Labem a Teplic nabízí skvělé zázemí pro podnikatelské účely. K objektu náleží pozemek o výměře 1145 m2, který lze využít například jako manipulační plochu nebo parkoviště. K pozemku vede příjezdová cesta bez výškového a váhového omezení. Celková užitná plocha vnitřních prostorů je 325 m a je rozdělena do několika oddělených částí. Největší otevřený prostor nabízí výměru 209 m2 a výšku k manipulaci 5,2 metru. Ostatní prostory lze využít například jako skladovací nebo kanceláře. V objektu jsou k dispozici i sociální zařízení. Střecha na celé ploše byla položena nová v roce 2017. Vytápění objektu je aktuálně řešeno plynovým kotlem Viessmann. V objektu je zajištěn dostatečný příkon elektřiny pro podnikatelské účely ( výroby, autoservis atd...) K dispozici jsou kompletní revizní zprávy na plynové zařízení, hromosvodů a elektrického zařízení. Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás pro sjednání prohlídky.

Číslo nabídky:325731Plocha užitná:325
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3,99%

 Kč

Richter Jan
Kontakt na makléře Richter Jan

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.