RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chalupy, 80 m2, Suchdol

4 700 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Suchdol

Nabízíme Vám exkluzivně starý vesnický rodinný dům (cca 80 m2) s dílnou/garáží (cca 110 m2) a velkou stodolou (cca 280 m2). Chalupa (dům s č.p.) je ve velmi špatném technickém stavu, určen k zásadní rekonstrukci, nebo demolici a výstavbě domu nového. Co je velkým plusem je dílna, která může být dočasným zázemím při stavbě nebo rekonstrukci nového domu a také stodola. Udržovaná rozlehlá zahrada se vrostými stromy je již jen bonus. Na pozemku jsou dvě studny, jedna dostatečně vydatná s pitnou vodou a druhá s užitkovou vodou vhodná např. na zálivku zahrady. V obecní komunikaci na hranici pozemku je připravena přípojka na kanalizaci, která je již uhrazena. Dále je zde zavedena elektřina (220V i 380V). Navíc je tato nemovitost také možnou investicí do budoucna, protože i zadní část zahrady je dle platného územního plánu určena k výstavbě: Územní plán: II. Regulativ plochy pro venkovskou smíšenou funkci URČENÉ VYUŽITÍ - trvalé bydlení v rodinných domech a bytových domech - přechodné ubytování - občanská vybavenost - pozemní komunikace, odstavné plochy, garáže, doprovodná zeleň - technická infrastruktura PŘÍPUSTNÉ VYUŽITÍ - drobný chov hospodářského zvířectva, v zemědělských usedlostech soukromých rolníků do výše kapacity původních stájí - drobná výroba - služby a drobné provozovny nesmí narušit trvalé bydlení na sousedních pozemcích nad normativy stanovené zvláštními předpisy Pro více informací kontaktujte makléřku.

Číslo nabídky:325831Plocha užitná:80
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:zdroj pro celý objekt
Elektřina:230 V, 380 VStav objektu:před rekonstrukcí
Budova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3,99%

 Kč

Bc. Kuželíková Jana
Kontakt na makléře Bc. Kuželíková Jana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.