RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rybníka, 19935 m2, Tři Sekery

6 950 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Tři Sekery

Ke koupi nabízím rybník s chatou a dalšími pozemky v obci Tři Sekery, okres Cheb. Rybník, který je veden jako umělá vodní nádrž, má výměru přibližně 1,5 ha. Jeho hloubka je v nejhlubší části cca 3,5 m s postupným zvedáním dna (dnový profil 0,7 - 0,9 - 1,2 - 1,5 - 3,5 m). K rybníku náleží další pozemky vedené jako zamokřená plocha, koryto vodního toku a další. Celková výměra rybníku a souvisejících pozemků je 19.557 m2. Díky vlastnímu rybníku jde o mimořádnou nabídku zajímavou zejména pro milovníky rybaření. Nemovitost má také komerční potenciál, sportovní rybolov se těší velké oblibě a jde o dynamicky se rozvíjející odvětví. Chata s podlahovou plochou cca 100 m2 nabízí pohodlné ubytování pro celou rodinu. V patře najdete dvě velké ložnice, balkón a toaletu, v přízemí je obývací pokoj s krbem, prostorná jídelna, kuchyně, koupelna a komora. Z obývacího pokoje je výstup na dřevěnou terasu s posezením, odkud si můžete užívat výhled na vlastní rybník. Chata stojí na vlastním pozemku o výměře 378 m2. Současní majitelé užívají ještě další obecní pozemky, které mají v pronájmu. V případě zájmu je možný jejich další pronájem nebo odkup. Na těchto pozemcích je k dispozici vrtaná studna, která slouží jako zdroj vody pro chatu. V přípravě je napojení chaty na vodovodní řad. V chatě je k dispozici elektřina, vytápění teplovodní vložkou v krbu nebo elektrickým kotlem. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Odpad je sveden do septiku. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte makléře.

Číslo nabídky:326362Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:septikVoda:Studna
Elektřina:230 V, 380 VTopení:ústřední tuhá paliva, ústřední elektrické
Doprava:silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Bc. Březina Martin
Kontakt na makléře Bc. Březina Martin

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.