RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1929 m2, Ostrov

1 380 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Ostrov

V zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout stavební pozemek se zahradou v obci Ostrov u Lanškrouna. Obec je polohou v ideální vzdálenosti od měst Ústí nad Orlicí, Česká Třebová a samozřejmě Lanškrouna. V obci jsou škola, škola, obchod. Pozemek se nachází nedalo hlavní cesty procházející celou obcí. Přístup na pozemek je po zpevněné cestě. Součástí prodeje jsou i navazující pozemky vedené jako zahrady, vše má celkovou plochu 1929 m2. V bezprostřední blízkosti pozemku je sloup elektrického vedení na který je možné přivést elektřinu, což je již předjednáno s dodavatelem energií. Vodovodní řád je ve vzdálenosti několika desítek metrů. Původní majitel ale chtěl vodu z vlastní studny na svém pozemku, což by řešil vrtanou studnou. Na pozemku se nachází zbořeniště starého sklepa postaveného z pískovcových kvádrů. Dále se na pozemku nachází dřevěná bouda, dříve využívaná jako letní chata s budoucím záměrem, využít ji jako stavební sklad při výstavbě rodinného domu. Momentálně je pozemek zarostlý náletovými dřevinami. V případě zájmu je majitel připraven pozemek vyčistit od těchto dřevin, zajistit připojení k dodavateli elektrické energie a vybudovat studnu. Nabídková cena je k jednání, majitel je ochoten jednat o ceně v případě malého zájmu, naopak v případě více zájemců bude pozemek prodán nejvýhodnější nabídce.

Číslo nabídky:327385Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3,99%

 Kč

Valtera Tomáš
Kontakt na makléře Valtera Tomáš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.