RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 79 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Líšeň

Hledáte dům v Brně s menším pozemkem, který byste si mohli opravit podle svých vlastních představ? Tak tato nabídka je ideální právě pro Vás!
Ve výhradním zastoupení majitele Vás zvu na „Open house“ rodinného domu v Líšni. Najdete jej na velmi klidné jednosměrné ulici Trnkova.

Dispozice domu:
Do domu vstoupíte prostorným průjezdem. V současné době je jeho dispozice 3+1 se samostatnou koupelnou a toaletou + má technickou místnost, která může sloužit jako šatna či prádelna. Není podsklepený, avšak sklep se nachází v přístavku ve stráni. Parkovat můžete přímo před domem.
Z průjezdu je také vstup na dvůr, kde se nachází přístavky /původně chlívy/, které lze zachovat či je částečně zbourat a zvětšit si prostor dvora. Není, zda zabudovaná elektřina.
Dům nabízí možnost vybudování dalších obytných místností v podkroví.

Orientační výměra:
Dům stojí na parcele č.1834, katastrální území 612405 Líšeň. Zastavěná plocha a nádvoří je 222 m2. Dle katastrální mapy má uliční šíři 13,5 m a délku 16,5m.
Pokoj 11,6 m2, výška stropu 2,75 m
Pokoj 10,8 m2, výška stropu 2,75 m
Pokoj 12,5 m2, výška stropu 2,2 m
Kuchyň 11 m2, výška stropu 2,75 m
Koupelna 6,5 m2, výška stropu 2,1 m
Technická místnost 7,8m2, výška stropu 1,8m
Průjezd 18,6 m2

Stav domu:
Postaven byl začátkem 20. století – přesný rok nám není znám. Cca před 15 lety majitelé vyměnili okna a udělali novou fasádu z ulice. Okna jsou plastová. Místnosti do ulice jsou původní – zdivo kotovice, místnosti do dvora jsou postaveny z cihel. Krovy jsou původní, střešní tašky byly průběžně dle potřeby měněny.
Můžete v něm ihned bydlet, ale neodpovídá současným trendům bydlení, takže je spíš vhodný k modernizaci, kterou si uděláte podle Vašich snů.

Inženýrské sítě:
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě.

Plyn
- Vytápění wafkami, vaření
Elektřina
- 220 V
- Přípojka do domu je nová jaro 2021
Voda/kanalizace
- Městská přípojka – byla dělána cca před 5 lety

Zahrada:
K domu nenáleží zahrada.

Lokalita/okolí:
Městská část Líšeň bývá jedna z nejvyhledávanějších lokalit k bydlení pro svoji snadnou a rychlou dostupnost do centra Brna a zároveň nabízí milovníkům přírody mnoho možností k volnočasovým aktivitám jako je líšeňská rokle, Klajdovka či nedaleké okolí Mariánského údolí. V blízkosti domu najdete veškerou občanskou vybavenost včetně zastávky MHD, obchodu a základní školy.

Financování:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Na nemovitosti neváznou žádné břemena ani dluhy.
Už se vidíte, jak na dvoře grilujete a relaxujete se svojí rodinou? Prohlídkový den je v úterý 23.11.2021. Zavolejte mi a domluvte si svůj čas prohlídky.

Dáša Mičíková Vaše realitní makléřka

Číslo nabídky:327612Plocha užitná:79
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Elektřina:230 VStav objektu:před rekonstrukcí
Budova:smíšená

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.