RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 279 m2, Říčany

Nedostupné, nevolat

Říčany

Ve výhradním zastoupení majitelů vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové rozloze 279 m2 se schváleným stavebním povolením a projektem na výstavbu nového domu, je vydáno i demoliční povolení.
Pozemek skýtá dostatek prostoru pro krásný dům, zahradu, posezení s rodinou při odpočinku nebo grilování, dětské hřiště či bazén.

Pozemek se nachází v klidné části Říčan, které se rozkládají pouhých 20 km západně od Brna, jejich východní část splývá s Ostravačicemi. Na stránkách obce je krásný nápis….starobylá ves v malebném kraji Pohádky máje….A přesně tak se tady budete cítit.

Krásná příroda vybízející k procházkám, klidné prostředí a zároveň veškerá občanská vybavenost. V obci najdete školku, školu, uměleckou školu, jazykovou školu, poštu, kulturní dům, zdravotní středisko, obchody, restaurace i hotely.
Pro vaše děti jsou tu dětská hřiště. Pro starší děti (a nejen pro ně) sportovní hřiště, posilovnu, zimní bruslení, přírodní koupaliště-biotop, tenis, beach volejbal. Do dění obce vás vtáhnou dobrovolní hasiči, biatlonový klub, svaz chovatelů a zahrádkářů, místní mažoretky, divadelní soubor a několik sportovních klubů.

Obec je plně plynofikována, má vlastní vodovod, splaškovou kanalizaci, sběrný dvůr a věnuje se ve velké míře i ekologii.

Splňuje toto vše vaše představy o místě, kde by jste chtěli se svou rodinou vybudovat nový domov?
Pak mě neváhejte kontaktovat, ráda vám zodpovím všechny vaše dotazy a potkám se s vámi na osobní prohlídce.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:327757Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.